7 položek celkem
hladinova napajecka pro psy ovce kozy gaun 1 25 l hlinikova 01
829 Kč

Automatická hladinová napáječka pro psy, ovce, kozy, hliníková s krytem, nízkotlakový plovák, rozměry 235x220x80 mm. Pokud hledáte funkční a automatickou...

Kód: 0805
zlabova napajecka pro ovce gaun 60550 45l na nozickach pozinkovaná
3 599 Kč

Žlabová napáječka pro ovce, hliníková, s nožičkami, s plovákem, s objemem 45l, rozměry 980x300x570 mm. Pokud hledáte stabilní žlabovou napáječku, máme pro Vás...

Kód: 0828
KERBL 95 125 cm
1 865 Kč

Brána k sítím pro elektrické ohradníky, výška brány 125 cm, šířka vstupu 86 cm, vhodná pro sítě od 95 do 125 cm, izolovaný stabilní rám. Pokud hledáte způsob, jak snadno a...

Kód: 0412
sit pro elektricky ohradnik pro ovce kerbl ovinet 90cmx50m 2 hroty oranzova 02
2 507 Kč

Ohradníková vodivá síť pro ovce, výška 90 cm, délka 50 m, 14 plastových tyček s dvojitým hrotem, 9 vodorovných pramenů. Pokud hledáte vodivou síť ke konstrukci...

Kód: 0824
sit pro elektricky ohradnik pro ovce kerbl ovinet 108cmx50m 1 hrot oranzova 02
2 627 Kč

Ohradníková vodivá síť pro ovce, výška 108 cm, délka 50 m, 14 plastových tyček s jedním hrotem, 10 vodorovných pramenů. Pokud hledáte vodivou síť ke konstrukci...

Kód: 0822
sit pro elektricky ohradnik pro ovce kerbl ovinet 108cmx50m 2 hroty oranzova 01
2 781 Kč

Ohradníková vodivá síť pro ovce, výška 108 cm, délka 50 m, 14 plastových tyček s dvojitým hrotem, 10 vodorovných pramenů. Pokud hledáte vodivou síť ke konstrukci...

Kód: 0823
sit pro elektricky ohradnik pro ovce kerbl ovinet 108cmx50m zelena 07
2 617 Kč

Ohradníková vodivá síť pro ovce, výška 108 cm, délka 50 m, 14 plastových tyček s dvojitým hrotem, 10 vodorovných pramenů. Pokud hledáte vodivou síť ke konstrukci...

Kód: 0821

Nabízíme produkty pro velkochovatele i malochovatele ovcí a koz. Pokud chováte ovce na zahradě, nebo kozy na zahradě, určitě oceníte naší širokou nabídku produktů, které jsou nezbytné pro chov ovcí a pro chov koz. Ovce jsou zvířata s širokou užitkovostí, lze mít ovce na mléko, ovce na maso, ovce na vlnu nebo ovce s kombinovanou užitkovostí. Ovce využijte také při spásaní velkých travnatých ploch. Koza domácí je především využívaná na mléko, ale také na kozí maso. Kozy jsou skvělí lezci a proto se nejčastěji využívají na spásání těžko dostupných míst. 

#ShowMore# 

Vybavení stáje pro ovce a kozy nebo výběhů

Co ba měla obsahovat stáj pro ovce nebo stáj pro kozy? Jaké jsou důležité doplňky pro ovce a kozy, které potřebují ovce na pastvě nebo kozy na pastvě? 

  • Napájení ovcí, napájení koz - žádná stáj pro ovce/stáj pro kozy nebo výběh by neměl být bez napáječek. Napáječky pro ovce/napáječky pro kozy nabízíme v různých provedeních, jako například hladinové napáječky pro ovce a kozy, pastevní nádrž e pro ovce a kozy, napájecí koryta pro ovce a kozy a mnoho dalších. 
  • Krmení ovcí a krmení koz - ovce a kozy jsou většinu roku na pastvě, ale v zimních měsících je nutno je ustájit. Stáje pro ovce a stáje pro kozy musí obsahovat krmítka. V naší nabídce najdete krmítka jako například krmné žlaby pro ovce a kozy, krmné koryta pro ovce a kozy, nebo také jesle na seno pro ovce a kozy. 
  • Ohradníky pro ovce a kozy a elektrické ohradníky - jsou skvělou pomůckou pro vymezení prostoru, který chceme spást. Během chvilky můžete oplotit pozemek a zabráníte tím spásání sousedních pozemků. Elektrické ohradníky pro ovce a elektrické ohradníky po kozy nejenom vymezují prostor pro pohyb, ale také chrání před útoky predátorů jako jsou vlci.
  • Přístřešky pro ovce a pro kozy a ustájení ovcí a koz - pro zajištění pohody zvířat na pastvě je vhodné poskytnout jim přístřešek pro ovce a kozy, který je ochrání před deštěm nebo přímím sluncem. Přístřešky pro ovce a kozy jsou mobilní a můžete je přesouvat společně s výběhem. 

Dojení ovcí a dojení koz 

V naší nabídce najdete potřeby pro dojení ovcí a potřeby pro dojení koz, například dojičky na mléko, rukavice pro ruční dojení ovcí a koz, konve na mléko, ale i pomůcky jako dezinfektor struků, balzámy na vemena, testovací misky na detekci zápalu vemene, zástěry pro dojení a další. 

Péče o jehňata a péče o kůzlata 

Může se stát, že bahnice odmítne jehňata, umře při porodu, nebo má více jehňat, které by nedokázala vychovat, to samé se může stát u koz a kůzlat. V takovém případě musíte jehňata nebo kůzlata odchovat sami. Co budete potřebovat pro odchov jehňat a odchov kůzlat? Z naší nabídky můžete vybírat: 

  • Krmné láhve - láhve pro jehňata a kůzlata se používají při menším počtu jehňat a kůzlat, které je potřeba odchovat.
  • Krmné kbelíky - jsou určené pro větší počet jehňat a kůzlat. Kbelíky pro jehňata a kůzlata obsahují několik dudlíků.
  • Dudlíky - na trhu je nespočetné množství dudlíků, které jsou vlastnostmi materiálu podobné ovčím strukům nebo kozím strukům. Na našem eshopu jich najdete několik a můžete si je dle potřeby dokupovat a měnit opotřebované. 
  • Značení jehňat a značení kůzlat - každé narozené jehně a kůzle by mělo dostat registrační číslo a ušní známky. V naší nabídce najdete kleště na ušní známky i ušní známky pro vlastní značení. 

Stříhání ovcí

Ovce domácí se využívá a na produkci vlny. Proto Vám přinášíme potřeby pro stříhání ovcí, jako jsou strojky na stříháni vlny, nůžky na vlnu, příslušenství a mazací oleje na strojky, různé fixační pomůcky a další. Ostříhanou vlnu lze využít nejen pro oděvní účely, ale stává se trendem také zateplení ovčí vlnou. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ty nejlepší produkty pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?