Strojky na stříhání ovcí

Nejprodávanější

stroj 1
ZDARMAZDARMA
Stříhací strojek na ovce KERBL FARMCLIPPER4 18190
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Kód: 0962
 
5 360 Kč
2 položek celkem
stroj 1
ZDARMAZDARMA
5 938 Kč

Profesionální střihací strojek, pro ovce, nože 13/4 zubů, rychlost 2400 dvojitých zdvihů/min, motor 350W, 6 rychlostí, kabel 5,5 m. Objevte špičkový profesionální stroj na...

Kód: 0963
stroj 1
ZDARMAZDARMA
5 360 Kč

Střihací strojek, pro ovce, lehký a dobře ovladatelný, nože 13/4 zubů, rychlost 2600 kmitů/min, motor 200 W, kabel 5 m. Dopřejte svým ovcím prvotřídní...

Kód: 0962

Strojky na stříhání ovcí jsou nezbytným nástrojem v moderním chovu, umožňující efektivní úpravu srsti a hygienu zvířat. Stříhací strojek na ovce je konstruován tak, aby zvládl náročné podmínky chovu ovcí s vysokým výkonem. Současné modely často využívají pokročilé technologie, které snižují stres u ovcí během stříhání a zajišťují precizní a kvalitní střih. Díky široké nabídce příslušenství a náhradních dílů jsou tyto strojky dlouhodobě spolehlivé a snadno udržovatelné. Péče o ovce s pomocí kvalitních strojků na stříhání vede ke zlepšení jejich celkové kondice a zvýšení produkce. Pokud potřebujete poradit s výběrem strojku na stříhání ovcí, rádi Vám pomůžeme.

#ShowMore#

Proč pravidelně pečovat o srst ovcí

Pravidelná péče o srst ovcí je zásadní pro jejich zdraví a pohodu. Stříhání ovcí a česání ovcí pomáhá předcházet přehřátí a snižuje riziko kožních onemocnění. Odstraňování odumřelé srsti a nečistot zajišťuje lepší růst nové vlny a zlepšuje celkovou hygienu. Navíc pravidelná péče umožňuje včasné odhalení parazitů či zranění, což zajišťuje rychlou a účinnou léčbu.

Jak vybrat správný strojek na ovce

Výběr správného strojku pro ovce závisí na několika faktorech. Důležitý je výkon strojku, aby zvládl hustou srst. Keramické nože nabízejí dlouhou ostrost a odolnost, zatímco nerezové nože se snadno udržují. Bezdrátové strojky na stříhání ovcí poskytují větší flexibilitu při práci. Zkontrolujte dostupnost náhradních dílů a příslušenství pro dlouhou životnost strojku na stříhání ovcí.

Doporučení prodejce

Jestli stále váháte, přečtěte si na internetu recenze ke stříhacím strojkům na ovce a budete překvapeni, jak jsou ostatní zákazníci s těmito pomůckami pro ovce spokojeni. Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ty nejlepší stříhací strojky pro ovce pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?