Mlýnky na mouku

Nejprodávanější

2 položek celkem
mlynke na mouku AMA 79710
ZDARMAZDARMA
6 490 Kč

Mlýnek na obilí a jiné plodiny, pro potravinářské účely, výkon 30-210kg/hod dle hrubosti síta, 50l zásobníkový barel, výkon1,2kW. Pokud hledáte šrotovník k...

Kód: 0862
MLYNEK ETA
+ Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
8 499 Kč

Mlýnek na obilniny, luštěniny a jiné plodiny, hodinový výkon 4 - 40kg/hod dle hrubosti síta, 20l zásobníkový barel, výkon 1,5 kW. Tento praktický mlýnek je snadno přenosný a...

Kód: 0539

Sháníte mlýnek na mouku? V této kategorii naleznete elektrický mlýnek na mouku pro lidskou potřebu, který rychle a efektivně rozemele pšenici, oves, rýži, kukuřici, hrách a mnohé další obiloviny a luštěniny na mouku s jemností, jakou si sami zvolíte. Elektrické mlýnky na mouku máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat mlýnek na mouku přesně pro Vás.

#ShowMore#

Výhody elektrického mlýnku na mouku

  • Rychlost a efektivita - Mletí mouky nebylo nikdy jednodušší. Elektrický mlýnek na mouku nevyžaduje vaši sílu jako například  ruční mlýnek na obilí a mletí zabere zlomek času.
  • Čistota - Elektrický mlýnek na obilí při své funkci nevytváří okolní nečistoty, ani nepořádek, a to díky jeho důmyslnému provedení a zásobníku. Pohodlně jej využijete v kuchyni, či tam kde zrovna potřebujete.
  • Všestrannost - Elektrický mlýnek na mouku využijete jako mlýnek na obilí, mlýnek na luštěniny a jemnost či hrubost mouky zvolíte sami, dle zvoleného síta. Mlýnek na obilí rozemele suroviny od hrubé, až po extra jemnou mouku.
  • Bezpečnost - Elektrický mlýnek na mouku disponuje několika bezpečnostními prvky, pro maximální bezpečnost práce s přístrojem. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší mlýnek na mouku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?