Podlahové rošty

Nejprodávanější

CIMUKA G18 H11
 
299 Kč
Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G23-H11 - velikost otvorů 2,2 x 2,2 cm
 
299 Kč
2 položek celkem
CIMUKA G18 H11
299 Kč

Plastový skládací podlahový rošt, protiskluzový povrch, hygienické prostředí, rozměry 50x50x11 cm, velikost otvorů 1,8x1,8 cm. Pokud hledáte vhodnou podlahu do kurníků,...

Kód: 0367
Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G23-H11 - velikost otvorů 2,2 x 2,2 cm
299 Kč

Plastový skládací podlahový rošt, protiskluzový povrch, hygienické prostředí, rozměry 50x50x11 cm, velikost otvorů 2,2x2,2 cm. Pokud hledáte vhodnou podlahu do kurníků,...

Kód: 0433

Hledáte vhodnou podlahu pro Vás i pro Vaši drůbež? Pak jste tu naprosto správně. Odolné podlahové protiskluzové rošty poskytnou bezpečnou oporu a navíc se velmi jednoduše udržují. Plastové dlaždice zajišťují totiž díky otvorům vynikající propustnost vody, trusu a dalších nečistot. Plastová dlažba lze snadno složit a zase rozložit a vydrží velké zatížení. Podlahové rošty, též zvané jako pororošty máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat rošty na podlahu přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu je podlahový rošt vhodný?

Podlahový rošt můžete využít hned na několika místech:

  • V hospodářství - podlahový rošt využijete v kurnících, králikárnách, drůbežárnách, voliérách a výbězích pro drůbež a další zvířata. Praktický podlahový rošt zajistí hygienické prostředí, jelikož veškerý trus propadne otvory. To zajistí čisté a suché prostředí pro zvířata, ale zároveň i pro Vás při jejich obhospodařování. Plastový podlahový rošt navíc podporuje zdravé nohy drůbeže.
  • Pro uskladnění potravin, zboží - využití podlahových roštů najdete všude tam, kde potřebujete, aby pod uskladněnými věcmi proudil vzduch. Plastovou dlažbu tedy můžete použít ve sklepě, na skladě či v dílně. 
  • Kolem bazénu - další využití podlahových roštů je okolo bazénu. Použitím podlahového roštu vytvoříte během pár minut bezpečný a suchý povrch, který je protiskluzový a velmi odolný.
  • Zatravňovací rohož - po sundání nožiček mají rošty na podlahu také využití jako plastová zatravňovací dlažba. Plastové zatravňovací dlaždice nabízí ideální způsob zpevnění travnaté plochy.

Jak na montáž plastové skládací podlahy

Plastovou podlahu je možno velice jednoduše složit a zase rozložit, a zvládne to naprosto každý.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší podlahový rošt pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?