Pachové odpuzovače na divokou zvěř

Nejprodávanější

2 položek celkem
NOANIMAL PEPPER GEL p1
199 Kč

Pachový odpuzovač kun, lišek, krtků, koček, psů, potkanů a jiných hlodavců, ve formě gelu, snadná aplikace, okamžitý účinek, 330ml. Jedná se o inovativní pachový...

Kód: 0258
NEO ARBIN, 500ml I
449 Kč

Pachový odpuzovač divoké zvěře a kun, v tekuté formě k vymezení a ochraně prostoru, snadná aplikace, okamžitý účinek, 500ml. Tento pachový ohradník proti divokým...

Kód: 0173

Hledáte účinnou cestu, jak si ochránit jednoduše Váš pozemek před divokou zvěří a dalšími škůdci? Pachový ohradník bude to nejlepší řešení pro Vaše potřeby. Pachové ohradníky máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat pachový ohradník přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu je pachový ohradník vhodný?

Pachový ohradník slouží k odpuzení černé a vysoké zvěře. Je tedy využíván jako pachový odpuzovač divokých prasat či pachový ohradník proti srnkám, jelenům či daňkům. Pachový ohradník Vám slouží jako ochrana stromků proti okusu zvěří. Zároveň se pachové ohradníky využívají k zabránění či alespoň snížení nehod na silnicích. 

Na jakém principu pachový odpuzovač zvěře funguje?

Pachový ohradník proti divočákům, srnkám a další zvěři vydává velmi nepříjemnou vůni, a tak se zvěř vymezeným prostorům vyhýbá. Všechny pachové ohradníky mají okamžitý účinek a lze je používat po celý rok.

Jaké druhy pachových odpuzovačů nabízíme?

V naší nabídce naleznete dva druhy pachových ohradníků proti zvěři:

  • Pachový odpuzovač zvěře STÄHLER NEO-ARBIN, 500ml – jedná se o tekutinu, kterou nanesete na nosič pachové látky, nejčastěji houbičku či látku. Houbičku poté upevníte ve výšce 0,5 – 1 m na plotové sloupky či dřevěné laťky. Pachový ohradník má okamžitý účinek, který přetrvává po dobu 3 týdnů.
  • Gelový pachový odpuzovač zvěře NOANIMAL PEPPER GEL 330ml – odpuzovač ve formě gelu se aplikuje štětcem na všechna místa, kam nechcete, aby škodná zvěř chodila. Přípravek působí velice intenzivně, takže postačí 1-2 vrstvy k tomu, aby Vám již zvěř ve vašem obydlí déle neškodila. Pro zachování účinnosti je třeba aplikaci pravidelně opakovat.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší pachový ohradník pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?