Kanibalismus drůbeže a prasat

Nejprodávanější

1 položek celkem
No fight 400ml
185 Kč

Přípravek proti agresivitě prasat a drůbeže, sprej, ihned k použití, aplikace do vzduchu nebo na stěnu 2x denně, 400ml. Pokud hledáte přípravek, který působí proti kanibalismu...

Kód: 0449

Nevíte si rady, jak zamezit ozobávání a napadání drůbeže nebo prasat mezi sebou? Pak právě pro Vás máme účinné přípravky proti kanibalismu. Spreje proti agresivitě prasat a drůbeže máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jaký přípravek bude přesně pro Vás.

#ShowMore#

Jak se přípravky aplikují?

Sprej proti agresivitě slepic a prasat se aplikuje na stěny nebo do vzduchu, ideálně 2x denně, dokud se situace v kurníku nebo v kotci neuklidní.

Jaká je účinnost aplikovaných přípravků?

Sprej proti kanibalismu slepic a prasat vytváří uklidňující vůni, která překrývá individuální pachy zvířat, a tím snižuje jejich motivaci k vzájemnému napadání. Zároveň zlepší klima a uvolní napětí v chovatelských prostorech jako jsou kurníky nebo kotce.

Upozornění prodejce!

Před použitím přípravku si vždy přečtěte návod k použití, neaplikujte přímo na zvířata a pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady, jak zamezit kanibalismu slepic nebo prasat, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší přípravek pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?