Plašiče krtků

Nejprodávanější

1 položek celkem
Odpuzovač krtků M6 2
899 Kč

Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků a hadů, dosah až 1500 m2, frekvence v rozsahu 300-1000 kHz, napájení na baterie 4xR20....

Kód: 0339

Hledáte způsob, jak se zbavit krtků na zahradě? Už nemusíte, my víme, jak na krtka! Nabízíme mimořádně účinný ultrazvukový a vibrační plašič krtků, který všechny nezvané škůdce v zemi zaručeně vypudí. Na Vaši zahradu se po použití plašiče krtků již žádný škůdce nevrátí a přitom je elektronický odpuzovač krtků pro člověka i domácí a hospodářská zvířata zcela bezpečný. Plašiče krtků máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat odpuzovač krtků přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu je plašič krtků vhodný?

Odpuzovač krtků Vám pomůže udržet škůdce co nejdál od Vašeho pozemku. Plašič na krtka je skvělým způsobem, jak se zbavit krtků na zahradě, ale také jak předcházet jejich návštěvám. Plašič neřeší pouze problém, jak vyhnat nebo vypudit krtka, ale můžete ho použít i jako odpuzovač hadů, odpuzovač hrabošů, rejsků, myší nebo dalších hlodavců žijících v zemi.

Na jakém principu odpuzovač krtků funguje?

Plašič krtků je malé elektronické zařízení, které generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinaci s krátkodobými pronikavými vibracemi. Většina živočichů žijících pod zemí má špatný zrak, ale příroda jim zato vyvinula velmi silný sluch a citlivost na zemské vibrace. Tyto signály jsou pro krtky, hady a hlodavce tedy velice nepříjemné, a proto ošetřená místa brzy opouští nebo se jim od začátku vyhýbají. Plašič krtků je nastaven tak, aby tvořil vibrace a generoval zvuk o různých intenzitách každých 20-40 sekund v náhodném pořadí. Pořadí signálů proto nelze u plašiče krtků předvídat a tedy není možné, aby si krtek, rejsek, myš nebo had na tyto podněty zvykl a vrátil se.

Jak na krtka pomocí odpuzovače?

Ultrazvukový plašič krtků, hadů a hlodavců je nejprve nutné uvést do provozu pomocí vložení baterií a zapnutím přístroje. Poté už jen jednoduše umístíte odpuzovač krtků svisle do země - nejlépe asi 20 cm hluboko. Plašič na krtky je schopný ochránit až 1500m2 Vašeho pozemku.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší odpuzovač krtků pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?