Napáječky pro králíky

Nejprodávanější

2 položek celkem
napajecka pro kraliky
89 Kč

Niplová napáječka pro drůbež, králíky, objem 0,5 l, rozměry 9 x 8,1 x 10,6 cm. Odolný, snadno omyvatelný plast. Jedná se o nádobou, ukončenou kovovou trubicí s pítkem na konci....

Kód: 0697
niplova napajecka pro kralika 1l
109 Kč

Niplová napáječka pro drůbež, králíky, objem 1 l, rozměry 9 x 8,3 x 18 cm. Odolný, snadno omyvatelný plast. Jedná se o nádobou, ukončenou kovovou trubicí s pítkem na konci. Při...

Kód: 0698

Sháníte pítko pro králíka? Pak jste tady správně, z naší nabídky si jistě vyberete. Napáječka pro králíka je nezbytnou výbavou každého chovatele, zajistí přísun tekutin a celkově napomůže v péči o Váš chov. Standardní napáječkou pro Vás bude jistě niplová napáječka pro králíky, která je velmi oblíbená. Dále hladinová napáječka pro králíky. Pro náročnější chovatele máme k dispozici také automatické napáječky pro králíky a nechybí ani vyhřívaná napáječka pro králíky, kterou oceníte zejména v zimním období. 

Jak napáječka pro králíky funguje? 

Napáječka pro králíka je zařízení s nádobou, ukončené kovovou trubicí obsahující nerezovou kuličku na konci. Při olizování se tato kulička uvolňuje, a umožňuje tekutině proudit přímo do tlamičky králíka.

Jaké má napáječka pro králíky výhody? 

  • Napáječka pro králíka je hygieničtější
  • Pítka pro králíky lze v kleci/králíkárně variabilně upevnit
  • Napáječka pro králíka udrží vodu déle čerstvou a svěží 
  • Napáječka pro králíky se nabízí v různých objemech

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší napáječku pro králíka pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?