Elektrické ohradníky pro skot

Nejprodávanější

3 položek celkem
Solarni zdroj pro ohradnik 1
ZDARMAZDARMA
8 499 Kč

Solární zdroj na 230/12 V s výkonem 1 J, s 10W solárním panelem a 12V baterií o kapacitě 12 Ah. Pro koně, skot, prasata, kozy a drůbež. Zabezpečte svoje...

Kód: 0974
Zdroj pro ohradfnik 1
3 299 Kč

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonem 1 J, připojení i pro 12 V baterii. Pro koně, skot, prasata, ovce, kozy, drůbež, psy a kočky. Objevte maximální ochranu a spolehlivost s...

Kód: 0972
Zdroj pro ohradnik 1
4 499 Kč

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonem 2,4 J, připojení i pro 12 V baterii. Pro koně, skot, ovce, kozy a prasata. S přepínačem I-O. Objevte maximální ochranu a spolehlivost s...

Kód: 0973

Elektrické ohradníky pro skot se hojně využívají ve velkochovech i malochovech, nebo i u drobnochovatelů. Nejčastěji se elektrické ohradníky využívají při pastvě masného skotu, ale také se stále víc využívají pro pastvu mléčného skotu, která je trendem. Elektrický ohradní pro skot plní nejen ochrannou funkci, ale hlavně ním ohradíme pro krávy bezpečný prostor, který je určen pro jejich pastvu. Zamezíme tím spásání cizích pozemků. 

#ShowMore# 

Dělení elektrických ohradníků podle využití u zvířat 

Elektrické ohradníky pro skot využíváme nejen pro masný skot, ale také pro mléčný skot, i pro telata: 

  1. Elektrické ohradníky pro výkrm býků - výkrm býků se v dnešní době provádí hlavně na pastvinách pro zvýšenou poptávku po bio mase a po mase z welfare chovů. Maso z býků z volného výběhu je ceněno pro svou chuť a proto farmáři vytvářejí ve velké míře nové výběhy pro dobytek. 
  2. Elektrické ohradníky pro telata a jalovice - jsou jednoduchým způsobem ohrazení telat, kterým elektrický ohradník nijak neškodí a lze jím vytvářet menší výběhy dle stáří telat a nebo jalovic. 
  3. Elektrické ohradníky pro krávy - krávy na pastě jsou stále populárnější u welfare a ekologických chovů skotu. Dojnice na pastvě produkují mléko s větším podílem tuku, který nese bohatou chuť mléka vhodného pro výrobu sýrů a smetany. 

Z čeho se skládá elektrický ohradník? 

  • Zdroj elektrického proudu - se pro skot vyrábí s vyšším výkonem než pro drůbež. Můžete také vybírat výkon zdroje vhodný pro býky nebo pro krávy s telaty, nebo přímo pro telata. 
  • Vodivá síť, vodivá páska, nebo vodivý plot - u oplocení krav, býků a telat se nejčastěji využívá vodivá páska, nebo vodivý plot v podobě lanka. 
  • Branka nebo zavírání ohradníku - elektrický ohradník pro skot se zavírá na háky, které nabízejí možnost upravit si velikost vstupu do ohradníku. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší elektrický ohradník pro skot pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?