Napáječky pro koně

Nejprodávanější

3 položek celkem
miskova napajecka pro skot a kone kerbl 221500 1,45l litinova 01
603 Kč

Misková napáječka pro skot a koně, s tlačným jazykem, litinová práškově lakovaná, o objemu 1,45 litru, o rozměru 20,5x25,5x17 cm. Dopřejte svým zvířatům pohodlný...

Kód: 0825
napajecka micova nezamrzna pro skot a kone kerbl uno 40l jednomistna 01
ZDARMAZDARMA
12 062 Kč

Míčová napáječka pro 10-15 ks skotu nebo koní, jednomístná, nezámrzná s dvojitou izolací, s objemem 40l, s rozměry 60x70x52,5 cm. Tuto napáječku Vám můžeme jenom...

Kód: 0820
napajecka micova nezamrzna pro skot a kone kerbl uno 100l dvoumistna 01
ZDARMAZDARMA
17 426 Kč

Míčová napáječka pro 20-30 ks skotu nebo koní, dvoumístná, nezámrzná s dvojitou izolací, s objemem 100l, s rozměry 108,5x70x52,5 cm. Tuto napáječku Vám můžeme...

Kód: 0819

V naší nabídce najdete napáječky pro koně, které patří do základní výbavy každé stáje nebo konírny. U nás si vyberete napáječky dle umístění i podle tvaru nebo účelu. Nabízíme míčové napáječky pro koně, miskové napáječky pro koně, hladinové napáječky s plovákem i koryta pro koně, nebo také napajedla pro koně ve výběhu nebo na pastvině. 

#ShowMore# 

 Napáječky pro koně a dělení dle umístění

Napáječky pro koně lze rozdělit dle umístění na stájové a pastvinové napáječky.

  • Stájové napáječky pro koně - jsou menší, s jednoduchou miskou a mačkacím jazykem nebo hladinovým plovákem. V stájích pro koně můžete také najít korytové žlaby, které se jednoduše čistí. 
  • Pastevní napáječky pro koně - představují dvě varianty napáječek, otevřené korytové napajedla pro koně, nebo míčové napáječky pro koně, které brání zamrzání hladiny při mrazech. 

Napáječky pro koně a dělení dle typu

Napáječky pro koně mají různé tvary a provedení, dle kterých můžete volit nejen systém napájení, ale také pro kolik koní jsou určené. 

  • Miskové napáječky - jsou určené nejčastěji pro stáje. Fungují na principu mačkacího jazyku, který po zatlačení pyskem napustí vodu do misky. Je úsporná a snadno se čistí. 
  • Hladinové napáječky s plovákem - udržují stálou vodní hladinu v napáječce. Po napití koně se voda automaticky sama doplní díky plovákovému ventilu. 
  • Korytové napáječky pro kone - slouží pro více koní. Mají také plovákový ventil a snadno je vyčistíte díky otočnému mechanizmu. 
  • Pastevní napajedla pro kone - slouží pro více koní, jsou otevřené a lze je napojit na přívod vody. Napajedla většinou disponují plovákovým ventilem, který dopouští do nádrže vodu. 
  • Míčové napáječky pro kone - se skvěle hodí do výběhů pro koně, které jsou celoročně venku. Míčové napáječky pro koně jsou speciálně navrženy pro chladné zimní období, protože zabraňují zamrzání vody. Většina venkovních napáječek pro koně je zároveň vyhřívaná a tak díky míčovému ventilu skvěle udržují teplo. 

Doporučení prodejce

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného produktu přímo po Vás, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem. 

Potřebujete poradit nebo objednat?