Mačkače na obilí

Nejprodávanější

mackace obili obilia psenice jecmene kategorie kategoria 01
ZDARMAZDARMA
Mačkač obilí CLEO MB04 - 0,75kW
OČEKÁVÁME ZBOŽÍ 25.10.2024
Kód: 0860
 
15 730 Kč
1 položek celkem
mackace obili obilia psenice jecmene kategorie kategoria 01
ZDARMAZDARMA
Mačkač obilí CLEO MB04 - 0,75kW
OČEKÁVÁME ZBOŽÍ 25.10.2024
15 730 Kč

Mačkač na ječmen, kukuřici, oves a další obiloviny, výkon 0,75 kW, 1500 ot./min., 60kg obilí za hodinu, rozměry 260x450x700 mm. Jestli potřebujete zpracovat obilí...

Kód: 0860

Chovatelé domácích zvířat určitě ocení výhody mačkače na obilí. V naší nabídce máme mačkače, které vám budou skvělými pomocníky při zpracování obilí. Během okamžiku můžete přeměnit pšenici, ječmen nebo žito na mačkanou formu, která usnadní krmení vašich zvířat. Naši mačkači zvládnou jakékoli obilí. Ozimého žito, červená pšenice, pšenice krmná či pšenice tvrdá, kukuřice nebo oves a další obiloviny se dají mačkat, tak Vám vznikne mačkaná pšenice, mačkaný ječmen, mačkaná kukuřice, ovesné vločky, i mačkané žito. Díky mačkači obilí můžete rychle zpracovat ječmen pro koně. Nabízíme ruční i motorové mačkače na obilí, abychom pokryli vaše potřeby, ať už jde o menší či větší množství obilí. S našimi mačkači získáte lepší možnosti krmení vašich zvířat.

#ShowMore# 

K čemu slouží mačkače obilí? 

Mačkače na obilí mohou být různých typů a velikostí v závislosti na konkrétním účelu a množství zpracovávaného obilí. Jsou běžně používány v zemědělství a potravinářském průmyslu jako součást procesu zpracování obilí. Tímto zařízením se obilí rozmačkává nebo drtí, čímž se usnadňuje jeho zkrmování zvířatům nebo další zpracování pro lidskou spotřebu.

Mačkače na obílí a jejich dělení

euihfoi

  • ruční mačkač obilí - ruční mačkače obilí fungují na principu kliky a otočných válců, které obilí rozmačkají. Můžou být vhodné pro malochovatele, kteří nepotřebují zpracovat velký objem obilí. 
  • motorový mačkač obilí - pro velké objemy obilovin je vhodné volit motorové mačkače obilí. Mačkač obilovin tak zvládne velký objem během chvilky a vy nemusíte vynaložit téměř žádnou sílu, jenom mačkač doplňovat. 

Doporučení prodejce 

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší mačkač na obilí pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?