Bidla a hřady pro slepice

Nejprodávanější

hrad pro slepice agf 140x105 cm 02
Hřad pro slepice AGF 105x140 cm
SKLADEM (5 ks)
Kód: 0804
 
999 Kč
2 položek celkem
drevene hriste ihrisko houpacka hupacka bidla zebrik rebrik gaun 11365 01
1 799 Kč

Praktické dřevěné hřiště pro slepice se žebříkem s 5 hřady, s houpačkou na hraní, rozměry 60x104,5x85 cm. Pokud hledáte způsob jak vylepšit kurník nebo výběh pro slepice a...

Kód: 0800
hrad pro slepice agf 140x105 cm 02
999 Kč

Hřad pro slepice, do kurníků, výběhů i mimo výběhy, z pozinkované oceli a dřeva, 4 bidla, rozměry 105x140 cm. Tento hřad pro slepice ve svém výběhu musíte mít. Dopřejte slepicím...

Kód: 0804

Bidla pro slepice a hřady pro slepice jsou nedílnou součástí každého kurníku. V naší nabídce najdete slepičí bidla a hřady pro slepice pro ještě víc pohodlí Vašich slepic. Vybírejte z naší nabídky dřevěná bidla do kurníku, plastová bidla do kurníku a také hřady pro slepice s houpačkou. Poskytnete svým slepicím kvalitní místo k odpočinku a ke hře. Jak ale vybrat správné bidlo pro slepice, jaké jsou vhodné rozměry hřadu pro slepice? Čtěte dál. 

#ShowMore#

Bidla pro slepice a jejich výběr

  • Funkce: Bidlo slouží k odpočinku nebo spánku slepice a je uzpůsobeno tak, aby slepice při spánku nespadla na zem. 
  • Materiály: Bývají vyrobeny z dřeva nebo plastu, méně časté jsou z kovu.
  • Vhodná velikost: Slepičí bidlo by mělo ideálně poskytnout dostatek místa pro všechny obyvatele kurníku. Bidlo volíme dle velikosti kurníku a dle počtu slepic můžeme namontovat jedno a více bidel pro slepice. Bidlo se obvykle instaluje ve výšce několika centimetrů nad podlahou kurníku.

Hřady pro slepice a jejich výběr

  • Funkce: Hřad slouží jako pevná konstrukce a vyvýšené místo, kam slepice mohou vylézt, odpočívat nebo si protáhnout křídla. To pomáhá snížit agresivitu mezi slepicemi a poskytuje jim prostor pro odpočinek. Hřady pro slepice můžete umístit do kurníku a také kamkoliv do výběhů, protože mají povětšině svou vlastní konstrukci. 
  • Materiály: Hřad pro slepice se nejčastěji vyrábí z dřeva, méně často z plastu nebo z kovu.
  • Vhodná velikost: Záleží na počtu slepic a jejich velikosti. Obvykle je vhodné poskytnout alespoň jeden hřad na 3-4 slepice, ale vždy je potřeba přizpůsobit jej velikostně kurníku nebo výběhu. Některé hřady mohou obsahovat také hrací prvky jako houpačky nebo zavěšené míčky. 

Při instalaci bidel a hřadů do kurníku je důležité zajistit, aby byly umístěny na vhodných místech, aby nebránily volnému pohybu slepic. Také je nutné, aby byly snadno dostupné a aby všechny slepice měly možnost využívat tyto prvky.

Doporučení prodejce 

Pokud si nevíte rady s výběrem správného bidla pro slepice nebo hřadu pro slepice, neváhejte nás kontaktovat. 

Potřebujete poradit nebo objednat?