Automatická dvířka do kurníku BRINSEA

Nejprodávanější

2 položek celkem
komplet brinsea chick safe advance 02
4 190 Kč

Automatického otevírání - komplet, pojezdy, dvířka, svět. senzor , časovač , samokalibrace, ukazatel stavu baterie, napájení z 4xAA baterií. Pokud hledáte spolehlivé automatické...

Kód: 0657
brinsea chick safe advance 01
3 590 Kč

Automatické otevírání - modul, pro dvířka do 4kg, svět. senzor, časovač, samokalibrace, ukazatel stavu baterie, napájení z 4xAA baterií. Pokud hledáte spolehlivé automatické...

Kód: 0658

Automatické otevírání kurníku BRINSEA patří mezi špičkové produkty na trhu. Jeho výjimečnost spočívá v odolnosti a snadné ovladatelnosti. S patentovaným mechanismem bez mechanických spouštěčů je bezpečné a eliminuje závady na minimum, což zjednodušuje jeho používání. Automatická dvířka do kurníku máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat samootvírací dvířka přesně pro Vás. 

#ShowMore#

Automatická dvířka do kurníku BRINSEA

Automatické otvírání kurníku namontujete rychleji než se zdá. Stačí je připevnit pomocí dvou šroubků, sundat horní kryt bez šroubování, vložit baterie, a chytrý kurník je připraven k použití. Jeho jednoduchost zajišťuje pohodlnou obsluhu pro každého uživatele. Navíc patentovaná technologie otevírání dvířek kurníku neobsahuje žádné mechanické spouštěče, které by se mohli časem opotřebovat. Automatické otevírání kurníku je vyrobeno z odolných materiálů vůči UV záření a vodě a může být umístěno i venku. Funkce zastavení dvířek zajišťuje bezpečnost slepic stojících pod nimi. Toto chytré otevírání kurníku kombinuje inovace, jednoduchost a bezpečnost.

Jaké funkce automatické otevírání a zavírání kurníku nabízí

V nabídce naleznete samostatné moduly pro dvířka do 4 kg, ale i kompletní automatické otevírání kurníku s dvoufázovými dvířky. Automatické otevírání kurníku BRINSEA nabízí několik variant nastavení: 

  • Automatické otevírání kurníku na světelný senzor - je navržen pro zachycení pomalé změny světla při východu a západu slunce, eliminující nechtěné spuštění otevírání při záblescích světel od aut nebo při blescích.
  • Automatické otevírání kurníku na časovač - tuto verzi otevírání nabízí model ADVANCE spolu s otevíráním na světelný senzor. Jednoduše si nastavíte čas otevření kurníku a čas jeho zavření a vše už necháte na automatických dvířkách do kurníku. 
  • Doplňková funkce "Víkendové ležení" - funkce nabízí možnost nastavit dva dny v týdnu pozdější čas otevírání dvířek kurníku. Můžete si tak přispat a nakrmit slepice později. 

Možnosti napájení automatických dvířek do kurníku

Automatické otevírání do kurníku BRINSEA jsou napájena přes 4xAA baterie. Automatické otevírání a zavírání kurníku tedy můžete nainstalovat i tam, kde nemáte přístup k elektrické energii. Nechybí ani ukazatel  baterie, který můžete u modelu ADVANCE sledovat na displeji.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat automatické otevírání a zavírání kurníku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?