Pachové odpuzovače na kočky

Nejprodávanější

kunagone kocky set 2 01
 
139 Kč
1 položek celkem
kunagone kocky set 2 01
139 Kč

Přírodní pachový odpuzovač koček s tepelně upravenými chlupy obohacenými o vosk, účinnost je 3 - 6 měsíců. Vyřešte problémy s kočkami na zahradě, nebo pozemku. Skvělý přírodní...

Kód: 0573

Pokládáte si tyto otázky: Jak se zbavit koček na pozemku? Jak se zbavit koček na zahradě? Jak vypudit kočky? Jak se zbavit koček? Jak se zbavit cizích koček na zahradě? Jak se zbavit toulavých koček? A bojujete s těmito nevítanými návštěvníky na vašem pozemku? Nezoufejte! Máme pro vás řešení - pachové odpuzovače koček. Vytvořte si ochranu své zahrady a majetku s nejúčinnějším odpuzovačem koček. 

 

#ShowMore#K čemu je odpuzovač koček vhodný?

Pachové odpuzovače koček mají za cíl odpudit kočky a bránit jim v návratu. Nemusíte se již trápit nad tím, jak se zbavit koček nebo jak vyhnat kočky ze zahrady. S našimi pachovými odpuzovači na kočky dosáhnete jednoduchého a efektivního řešení. Ochráníte svůj pozemek a můžete si znovu užít klid na zahradě a čistý trávník.

Jak pachový odpuzovač koček funguje?

Princip, na kterém pachový odpuzovač koček spočívá, je jedinečný a efektivní. Tyto produkty využívají koncentrované tekuté roztoky s pachy nebo balíčky zvířecí srstí s výrazným pachem dravců, který má pro kočky specifický odpudivý účinek. Tímto způsobem kočky odrazujete od vstupu na váš pozemek a zabezpečujete ochranu vaší zahrady.

Jaké druhy pachových odpuzovačů nabízíme?

Nabízíme široký výběr pachových odpuzovačů, které zahrnují různé typy, včetně tekutých a pevných odpuzovačů. Mezi nimi najdete i pachový odpuzovač koček, který funguje na principu balíčků obsahujících zvířecí srst a pach dravců. Tyto složky vytvářejí specifický pach, který kočky vnímají odpudivě a tím je odrazují od vstupu na váš pozemek.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší pachový odpuzovač koček pro Vaše potřeby.

 

Potřebujete poradit nebo objednat?