Past na myši

Nejprodávanější

3 položek celkem
MAUSENFALLEN SET
199 Kč

Plastová pastička na myši, set 2ks, výkonná past se snadnou obsluhou a údržbou, odolná proti povětrnostním podmínkám. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit myší,...

Kód: 0383
noanimal fish drops
229 Kč

Extrémně aromatická návnada na přilákání škodné, ve formě granulí, s intenzivní chutí a vůní ryb, okamžitý účinek, 500ml. Přilákání kun, lišek, koček, psů, myší,...

Kód: 0256
FISH DRINK
229 Kč

Extrémně aromatická návnada na přilákání škodné, v tekuté formě, s intenzivní chutí a vůní ryb, okamžitý účinek, 250ml. Pokud potřebujete rychle přilákat kuny,...

Kód: 0257

Hledáte rychlý způsob, jak na myši v domě? Pak je past na myši vše, co hledáte a přesně to, co potřebujete. Pasti na myši máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat past na myši přesně pro Vás.

#ShowMore#

Kde je možné past na myši využít?

Pasti na myši jsou nejpoužívanějším způsobem, jak se zbavit myší na zahradě, ve stropě, v domě, ve sklepě, na půdě, na skladě nebo třeba ve špajzu. Pastička na myši je tak nepostradatelným pomocníkem každého majitele domu či chalupy. Drátěné pozinkované pasti na myši či plastové pastičky na myši můžete umístit i do vlhčího prostředí jakým je například sklep, na rozdíl od dřevěné pasti na myši, která se hodí spíše do suchého prostředí.

Jaké druhy pasti na myši nabízíme?

Už nemusíte přemýšlet, jak vyrobit past na myši. V naší nabídce máme pastičky na myši různých druhů. Podle Vašich preferencí si můžete vybrat, zda je pro Vás více vhodná klasická pastička na myši nebo živolovná past na myši, s kterou neublížíte jak odchytávanému zvířeti, tak ani jiným zvířatům.

  • Živolovná past na myši – jedná se o drátěný sklopec na myši s pevnou konstrukcí. Jak chytit myš do pasti? Živolovná past na myši má na jedné straně bodec k umístění nástrahy a na druhé straně pružinový uzavírací systém. Jakmile myš začne okusovat nástrahu zavěšenou na bodci, aktivuje se spouštěcí mechanismus, který myš v pastičce uzavře.
  • Past na myši domečková – tato past na myši je vhodná k odchytu více myší najednou. Mechanismus v domečku je nastaven tak, aby se myš mohla dostat dovnitř k návnadě, ale ven se již nedostala.
  • Pastička na myši – v nabídce máme i klasické pružinové pastičky na myši, do kterých se umístí návnada a natáhnou se.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší past na myši pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?