Bublinkové fólie

Nejprodávanější

2 položek celkem
Bublinková fólie 0,5 m
199 Kč

Bublinková fólie transparentní, šířka 0,5m, návin 60m, s velkými bublinkami, Ø bublinek 15mm a výška 8mm. Ochranná fólie využitelná v eshopech, v skladech, ve výrobě i na domácí...

Kód: 0556
bubl.folie 1m
449 Kč

Bublinková fólie transparentní, šířka 1m, návin 100m, s malými bublinkami, Ø bublinek 10mm a výška 4mm. Ochranná fólie využitelná v eshopech, v skladech, ve výrobě i na domácí...

Kód: 0557

Potřebujete zabalit něco křehkého? Stěhujete se a nechcete si zničit vybavení bytu a nebo domu při přepravě? Vyberte si z naší nabídky bublinkové fólie přímo pro Vaší potřebu. Nabízíme Vám bublinkové fólie různých velikostí a druhů. 

 #ShowMore#

Kde všude se bublinková fólie využívá? 

Bublinková fólie má téměř bezmezné využití od domácností, kanceláří, přes průmyslovou výrobu, obchody a internetové obchody, ale lze si s ní užít také zábava. Použijte bublinkovou fólii jako obalový materiál Vašich produktů, nebo jako výplňový materiál při balení balíků. Zabavte s ní Vaše děti, nebo děti ve škole a využijte bublinkové fólie na tvoření různých uměleckých děl a nebo jenom pro zábavu z praskání bublinek. 

Jaké druhy bublinkové fólie lze u nás zakoupit? 

Bublinkové fólie u nás najdete v různých velikostech, aby jste si mohli vybrat tu správnou pro Vaši potřebu. Role bublinkové fólie máme na skladě celoročně, nemusíte se bát, že by jsme bublinkové fólie vyprodali. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší bublinkovou fólii pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?