Ruční STRETCH fólie

Nejprodávanější

2 položek celkem
folie bila 01
229 Kč

Ruční stretch fólie bílá, šířka fólie 0,5m, s délkou návinu 160m, s tloušťkou 23µm, s průtažností 150%, s hmotností 2,3kg. Je vhodná do výroby, do skladu, na eshop a kamenné...

Kód: 0555
folie 01
199 Kč

Ruční stretch fólie transparentní, šířka fólie 0,5m, s délkou návinu 197m, s tloušťkou 17µm, s průtažností 150%, s hmotností 2,1kg. Je vhodná do výroby, do skladu, na eshop a...

Kód: 0554

Nabízíme Vám strečové fólie, strečovací fólie a nebo strečky různých velikostí a druhů. Vybírejte z několika velikostí a barev přímo pro Vaše potřeby. Využití strečky je bezmezné a můžete jí využít i v domácnosti. 

 #ShowMore#

Kde všude se strečová fólie využívá? 

Strečka se využívá primárně ve výrobě k balení produktů a balíků a k fixování produktů na paletě. Strečka jde využít také v domácnostech na ochranu nábytku při stěhování, nebo jeho uskladnění, abychom zabránili znehodnocení skrz podmínky prostředí. Využití se meze nekladou a věříme, že strečová fólie nabízí i mnohé další možnosti, jak využít strečovací fólie. 

Jaké druhy streček lze u nás zakoupit? 

Strečky a nebo ruční STRETCH fólie využíváme i my v našich skladech. Vaše zásilky budou pečlivě zabalené do strečovací fólie, aby se zamezilo poškození balíku. 

  • Bílé fólie - lze využít na balení nevzhledných krabic, které chceme poslat poštou. Nebo na balení nábytku, abychom zamezili jeho znehodnocení slunečním zářením.  
  • Transparentní fólie - neboli průhledná fólie, kterou nabízíme v různých délkách a šířkách. Můžete tak vybírat průhledné fólie přímo pro Vaše potřeby. Fólie vybírejte dle šířky tak, abyste se nemuseli trápit jejím dalším zkracováním nebo úpravami a jednoduše fólie aplikovali.  

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší ruční STRETCH fólii pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?