Infralampy a infražárovky

Nejprodávanější

6 položek celkem
Infralampa 250w
679 Kč

Výhřevná infralampa s kloboukem o ø 35 cm pro kuřata, selata a jiná mláďata, maximální příkon žárovky 250W, délka kabelu 5m. Pokud hledáte infralampu...

Kód: 0483
Infralampa promotion 3
369 Kč

Výhřevná infralampa s kloboukem o ø 21 cm pro kuřata, selata a jiná mláďata, maximální příkon žárovky 175W, délka kabelu 2,5m. Pokud hledáte infralampu...

Kód: 0484
2720 zamkovy krouzek na slepice a kachny gaun 16mm 100 ks zelena
239 Kč

Zámkový kroužek k orientačnímu značení slepic a kachen, průměr 16 mm, výška 10 mm, barva zelená, v balení 100 ks.

Kód: 0470
KERBL 150W 1
168 Kč

Tepelná červená infražárovka z tvrzeného skla pro ohřev drůbeže a selat, výkon infražárovky 250W, závit E27. Tato kvalitní infražárovka zajistí bezproblémový...

Kód: 0482
KERBL 150W 1
145 Kč

Tepelná červená infražárovka z tvrzeného skla pro ohřev drůbeže a selat, výkon infražárovky 150W, závit E27. Tato kvalitní infražárovka zajistí bezproblémový...

Kód: 0481
2717 zamkovy krouzek na slepice a kachny gaun 16mm 100 ks zluta
239 Kč

Zámkový kroužek k orientačnímu značení slepic a kachen, průměr 16 mm, výška 10 mm, barva žlutá, v balení 100 ks.

Kód: 0469

Hledáte infračervenou lampu nebo infrazářič pro odchov a chov svých zvířat? Pak jste tu naprosto správně! Naše nabídka zahrnuje různé typy infražárovek, jako jsou infračervené žárovky, topné žárovky, keramické infražárovky a úsporné žárovky speciálně navržené pro odchov kuřat a selat. Mimo to nabízíme také infralampy a infrazářiče, které jsou nezbytné pro efektivní chov a správné zdraví zvířat. Infražárovky, infralampy i infrazářiče máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat odchovnu přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu se infralampy a infražárovky využívají?

Infračervená lampa nebo infrazářič, je jedním z nejlepších způsobů ohřevu pro mladá zvířata. Díky své specifické vlnové délce dodává zvířatům nejen potřebnou dávku světla, ale také tepla pro zdravý vývoj. Vyhřívací žárovka neboli infralampa je tedy často využívána jako umělá kvočna pro odchov kuřat. Infračervená lampa poskytuje mladé drůbeži důležité podmínky pro jejich normální růst a aktivitu. Infralampy se nevyužívají pouze pro odchov kuřat, ale tato zařízení zvaná infrazářiče jsou oblíbené také pro selata, hříbata, telata a další zvířata. Infrazářiče ocení ovšem také lidé, jelikož závěsný infrazářič můžete využít jako infrazářič do koupelny, pod pergolu, pro krčmy, terasy, kabiny nebo šatny.

Jaké druhy infražárovek nabízíme

V naší nabídce je nejen infražárovka tedy infračervená topná žárovka, ale také bílá infražárovka, keramická infražárovka nebo úsporná infračervená žárovka pro kuřata a selata. Nabídka zahrnuje topné žárovky o příkonu 100 W, 150 W, 175 W i 250 W.  

Jaké druhy infralamp nabízíme

V nabídce naleznete infralampy různých druhů a velikostí. Infračervená lampa s širším stínítkem má samozřejmě širší pole ohřevu než infralampa s užším stínítkem. Perfektní je také stmívatelná infralampa s vícestupňovým vypínačem. 

Jaké druhy infrazářičů nabízíme

Elektrický infračervený tepelný zářič z naší nabídky je výborný pro ohřev malých kuřat, selat, hříbat nebo telat. Infrazářič však nemá využití pouze u zvířat, ale perfektně se hodí jako infrazářič do koupelny, do skleníku nebo na venkovní terasu. Infrazářiče nabízíme ve dvou variantách a to závěsný infrazářič nebo nástěnný infrazářič.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší infračervenou lampu nebo infrazářič pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?