1 položek celkem
2897 komplet automatickeho otevirani a zavirani kurniku mlp so60 se solarnim panelem
ZDARMAZDARMA
7 526 Kč

Automatické otevírání s dvířky 40x60 cm, časový a soumrakový spínač, do -15°C, solární panel 10W včetně akumulátoru 12V / 1,2Ah. Pokud nemáte elektriku přivedenou ke kurníku a...

Kód: 0536

Hledáte automatické otevírání a zavírání kurníku, ale nemáte přivedenou elektriku ke kurníku a nechcete se zabývat výměnou baterií? Pak pro Vás máme skvělé a navíc ekologické řešení. Nabízíme solární automatické otevírání a zavírání kurníku. Tato automatická dvířka do kurníku jsou napájena solárním fotovoltaickým panelem, který získává elektrickou energii přímo ze slunečního světla. Solární automatické otevírání a zavírání kurníku máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat automatická dvířka do kurníku přesně pro Vás. 

#ShowMore#

Solární automatická dvířka do kurníku

Solární automatické otevírání a zavírání kurníku od českého výrobce je u chovatelů čím dál více oblíbené. Automatický otvírač kurníku napájený na solární panel je totiž naprosto soběstačný. Solární zavírání kurníku je dodáváno včetně akumulátoru, který dokáže automatická dvířka kurníku napájet ještě několik dní bez přísunu světla. Solární otevírání a zavírání kurníku je vybaveno časovým spínačem, soumrakovým spínačem i světelným senzorem. Samootvírací dvířka do kurníku se podle nastavení vždy ráno otevřenou a večer zase uzavřou. Díky této moderní vychytávce můžete klidně odjet na víkend pryč a přesto budou slepice vždy v ten správný čas zavřené a ochráněné před škodnou jako jsou kuny, lišky, lasičky či dravci. Solární automatická dvířka do kurníku mají také perfektní funkci akustické signalizace před zavřením dvířek. 

Jak vybrat automatická dvířka do kurníku

Při výběru automatického otevírání a zavírání kurníku musíte vzít především v úvahu, jaké funkce od zařízení očekáváte. Solární automatická dvířka pro slepice fungují na těchto třech principech:

  • Časový spínač – samootvírací dvířka do kurníku umožňují manuální nastavení času, v kterém má být kurník otevřen a uzavřen.
  • Soumrakový spínač - automatická dvířka kurníku se při západu slunce uzavřou a při východu zase otevřou. Časy soumraku a svítání pro každý měsíc jsou uložené v paměti, uložené časy je možné upravovat podle vlastních potřeb.
  • Světelný senzor – solární automatické otevírání a zavíráni slepic typu SO30-N má senzor, který snímá denní světlo, a tedy dvířka se otevírají, jakmile se rozední a zavírají, když se venku setmí.

Druhým faktorem při výběru automatických dvířek se solárním panelem, je kapacita akumulátoru:

  • SO60 – automatické otevírání a zavírání kurníku typ SO60, má integrovaný bezúdržbový akumulátor o celkové kapacitě 1,2Ah/10V. Tento akumulátor vydrží napájet automatická dvířka pro slepice až 4 dny bez dostatečného slunečního světla. Pro nabití akumulátoru stačí 4 hodiny slunečního svitu.
  • SO60-N – automatické dveře do kurníku typ SO60-N mají akumulátor o celkové kapacitě 2,3Ah/10V. Tento akumulátor o vysoké kapacitě vydrží napájet otvírač kurníku až 7 dny bez dostatečného slunečního světla. Pro nabití akumulátoru stačí 8 hodin slunečního svitu.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat automatické otevírání a zavírání kurníku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?