Plašiče ptáků

Nejprodávanější

odpuzovac ptaku viano op2 01
Zvukový odpuzovač ptáků VIANO OP2 BS
SKLADEM (>5 ks)
Kód: 0682
 
1 799 Kč
odpuzovac ptaku viano op1 01
 
2 099 Kč
3 položek celkem
odpuzovac ptaku viano op2 01
1 799 Kč

Zvukový odpuzovač ptactva, 6000m2, úhel detekce pohybu 360°, 1 membránový reproduktor, 12V adaptér do sítě. Pokud hledáte výkonnou plašičku ptactva máme pro vás perfektní tip....

Kód: 0682
odpuzovac ptaku viano op1 01
2 099 Kč

Solární odpuzovač ptactva, 4000m2, úhel detekce pohybu 310°, 1 membránový reproduktor, 12V solární panel. Pokud hledáte výkonnou plašičku ptactva máme pro vás perfektní tip....

Kód: 0681
ultrazvukovy odpuzovac zvere kerbl sonic flash solar 01
631 Kč

Ultrazvukový odpuzovač zvířat, s PIR senzorem, solárním panelem, LED světlem, membránovým reproduktorem. Pokud hledáte univerzální odpuzovač, tak jste tady...

Kód: 0776

Dosedání ptáků na nežádoucí místa může působit potíže. V naší nabídce proto najdete zvukové odpuzovače ptáků a elektronické odpuzovače ptactva, které brání svým zvukem ptačím náletům, které můžou způsobovat nemalé škody na majetku nebo na polnostech. Zvukový plašič ptactva dokáže odplašit ptáky jako jsou holuby, vrabce, špačci a jiné ptactvo. Můžete vybírat z několika druhů plašičů, jako jsou solární odpuzovače ptáků, elektronické plašiče holubů nebo elektronické plašiče ptactva. 

#ShowMore#

Na jakém principu zvukové plašiče ptactva fungují?

Zvukový plašič ptáků funguje na principu nahrávek hlasů dravých ptáků, které jsou přirozenými nepřáteli menšího ptactva. Zvukové odpuzovače ptactva zvuk vydávají v určitých časových intervalech, nebo při zaznamenání pohybu, čím se snižuje riziko navyknutí si na zvuk a hlasová nahrávka vytváří dojem přítomnosti skutečného dravce. 

Jaké druhy zvukových odpuzovačů ptactva nabízíme? 

Plašiče ptáků můžeme dělit dle napájení, které se odvíjí od umístění odpuzovače ptáků. Nejčastěji se plašiče ptactva umisťují do sadů, polí a vinic, kde není zdroj elektrické sítě. Dalším nejčastějším místem pro plašič ptáků můžou být altánky, balkony, střechy a jiné místa, kde už je přístup k elektrické síti. Proto můžeme elektronické odpuzovače ptáků dělit na skupiny: 

  • Odpuzovače ptactva s napájením ze sítě - které mají v balení adaptér do sítě. Využívají se na domech a budovách s přístupem do sítě na plašení ptáků, které dosedají na balkony, pergoly, sochy, nebo jinak poškozují majetek. 
  • Solární plašič ptactva - se využívá v sadech, na polích, ve vinicích, kde se zdržují velké hejna ptáků a ničí úrodu. Můžou to být ptáci jako jsou špačci, vrabci nebo kosi. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší zvukový odpuzovač holubů a jiných ptáků pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?