Psí záchody

Nejprodávanější

psi toaleta a
Psí záchod STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm
SKLADEM (>5 ks)
Kód: 0624
 
269 Kč
1 položek celkem
psi toaleta a
269 Kč

Plastová psí toaleta 60x40x4cm, vhodná pro štěňata, nemocné nebo handicapované pejsky se středovým kolíkem. Funkce na principu vkládání savých...

Kód: 0624

Sháníte do svého bytu praktický psí záchod? Chováte štěňata, nebo máte doma staršího či nemocného pejska, který v této oblasti již potřebuje pomoc? Naše toaleta pro psy poslouží jak malým, tak velkým. Funguje totiž mnohem lépe než podložka pro štěňata a poslouží i jako psí toaleta velká. Záchod pro psa udrží Vaši domácnost hygienicky čistou a bez loužiček. Vaši pejsci navíc budou mít klidný pocit bezpečí, že přesně ví, kde mohou potřebu vykonat, aniž by od páníčka dostali vyhubováno. Pořiďte svým pejskům to, co skutečně potřebují a vyberte mu svůj vlastní domácí záchod.

#ShowMore#

Pro které psy je psí toaleta vhodná?

Psí záchod je vhodný zejména pro štěňata, a to i pokud řešíte, jak naučit štěně na záchod. Dále je záchod pro psa vhodný pro starší pejsky a psy s omezenou pohyblivostí nebo potížemi s inkontinencí, a kteří se nachází v domácích vnitřních prostorech. Bezproblémově psí toaleta poslouží také jako záchod pro velké psy. 

Kde by měla být psí toaleta umístěna?

Psí záchod umístěte na místo, které je pro štěně nebo pejska dobře přístupné a zároveň klidné, aby se zvíře cítilo bezpečně. Pokud řešíte, jak naučit pejska na záchod, seznamte ho s psí toaletou a několikrát denně pejska na psí záchod doveďte nebo posaďte. Psy jsou velmi chytrá zvířata, a tak rychle pochopí, kde je jejich místo pro vykonání potřeby.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší psí toaletu pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?