Psí záchod STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm

Kód: 0624
299 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Plastová psí toaleta 60x40x4cm, vhodná pro štěňata, nemocné nebo handicapované pejsky se středovým kolíkem. Funkce na principu vkládání savých podložek. Podložka je ideální při odchovu štěňat a nácviku na toaletu, nebo při péči o pejsky s omezenou pohyblivostí či inkontinenčními obtíži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psí záchod STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm

Záchod pro psy k nácviku zejména pro štěňata, nemocné nebo handicapované pejsky. Toaleta je vyrobena z plastového materiálu, středový kolík simuluje strom. Funguje na principu vkládání savých podložek (nejsou součástí balení). Rozměry 60x40x4cm. Psí toaleta zajistí hygienicky čistou domácnost bez psích loužiček. Středový kolík simuluje strom a ulehčí nácvik na toaletu štěňatům. Kolík je vyjímatelný a lze jej do podložky libovolně nasazovat a odjímat. Protiskluzové pásky zajistí, že toaleta zůstane na svém místě. Tato hygienická toaleta funguje na principu savých podložek, které jednoduše vložíte mezi spodní a horní díl toalety a přicvaknete je dvěma praktickými bočními klipsy. Podložky se mění dle potřeb a nejsou součástí balení! Psí toaleta se postará o hygienicky čistou domácnost bez psích loužiček. 

Inovativní rošt toalety zabezpečí čistotu v domácnosti

Toaleta je speciálně navržena pro maximální komfort pejsků a pohodlí majitelů. Inovativní rošt zajistí tlapky v suchu, jelikož tekutina se přes něj okamžitě vsakuje do podložky. Odbydou Vám tak starosti s umýváním otisků tlapiček a Vaše domácnost a okolí toalety zůstanou čisté. 
tlapky-v-suchu

Jak naučit štěně na psí toaletu ? 

Je vhodné začít s tréninkem štěněte okamžitě poté, co si ho pořídíte. Pomoci vám mohou speciální nácvikové kapky, které jednoduše nakapete na podložku a vylučovaný pach z nich Vašeho pejska přiláká. Umístěte toaletu nejprve vedle pelíšku a poté, co váš pejsek vykoná potřebu, ho pochvalte a případně odměňte pamlskem.

pomocnik-pri.odchovu-stenat

Doplňkové parametry

Kategorie: Psí záchody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?