Pohaněče na prasata

Nejprodávanější

2 položek celkem
elektricky pohanec na skot a prasata kerbl anishock pro 1500 01
1 855 Kč

Pohaněč na skot a prasata, elektrický na 4 baterie 1,5V LR14 - C, s maximálním napětím 5600V, celková délka 98 cm. Hledáte způsob jak si usnadnit práci a urychlit...

Kód: 0913
elektricky pohanec na skot a prasata kerbl anishock pro 2000 01
1 970 Kč

Pohaněč na skot a prasata, elektrický na 4 baterie 1,5V LR14 - C, s maximálním napětím 6000V, celková délka 98 cm. Hledáte způsob jak si usnadnit práci a urychlit...

Kód: 0914

Poháněče na prasata jsou zařízení nebo nástroje používané k usměrňování pohybu prasat. Tyto nástroje jsou běžně používány v chovech prasat, při nakládání a vykládání zvířat, nebo při přesunu prasat na jatka. Poháněče pomáhají manipulovat zvířaty efektivně a bezpečně, minimalizují stres u zvířat a zajišťují bezpečnost osob, které s nimi pracují.

#ShowMore#

Existuje několik typů poháněčů na prasata

  • Ruční pohaněče: Patří sem různé tyče, hole nebo pruty, které mohou být využívány k jemnému pobízení prasat. Tyto nástroje by měly být používány opatrně, aby nedocházelo k zranění zvířat.
  • Elektrické poháněče: Jsou to ruční přístroje, které vydávají mírné elektrické impulsy, aby zvířata pobídly k pohybu. Jejich použití je regulováno a mělo by být minimalizováno, aby se předešlo nadměrnému stresu nebo bolesti u zvířat.
  • Zvukové a vizuální poháněče: Některé nástroje využívají zvukové signály (píšťalky, chrastítka) nebo vizuální podněty (světla, barvy) k motivaci prasat k pohybu.
  • Mechanické poháněče: To jsou různé druhy zábran, branek nebo dopravníků, které vedou prasata požadovaným směrem bez nutnosti přímé lidské intervence.

Bezpečnostní zásady používání pohaněčů

Použití poháněčů by mělo být vždy v souladu s nejlepšími praxemi pro welfare zvířat, aby bylo zajištěno, že zvířata nejsou vystavena zbytečnému stresu nebo bolesti. Důležité je také školení personálu, který s poháněči pracuje, aby byla zajištěna jejich správná a etická manipulace.

Doporučení prodejce

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného produktu přímo po Vás, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem. 

Potřebujete poradit nebo objednat?