9 položek celkem
HK-Bat 23x34 R
4 699 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku s rámem a bezpečnostními dvířky 23x34 cm, časovač, světelný senzor, baterie/6V adaptér. Pokud hledáte kompletní řešení automatického...

Kód: 0371
automaticke otevirani kurniku
ZDARMAZDARMA
5 499 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku s rámem a bezpečnostními dvířky 30x45 cm, časovač, světelný senzor, baterie/6V adaptér. Pokud hledáte kompletní řešení automatického...

Kód: 0541
0372 Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat 34x55 R
ZDARMAZDARMA
5 999 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku s rámem a bezpečnostními dvířky 34x55 cm, časovač, světelný senzor, baterie/6V adaptér. Pokud hledáte kompletní řešení automatického...

Kód: 0372
0369 Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat 23x34 D
4 499 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku s dvířky 23x34 cm, časovač, světelný senzor, do -30°C, napájení na baterie/6V adaptér. Jedná se praktickou sadu automatického otevírání...

Kód: 0369
automaticke otevirani azavirani kurniku 0540
4 799 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku s dvířky 30x45 cm, časovač, světelný senzor, do -30°C, napájení na baterie/6V adaptér. Jedná se praktickou sadu automatického otevírání...

Kód: 0540
0370 Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat 34x55 D
4 999 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku s dvířky 34x55 cm, časovač, světelný senzor, do -30°C, napájení na baterie/6V adaptér. Jedná se o kompletní automatická dvířka vhodná i...

Kód: 0370
0368 Automatické otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat
3 699 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku, časovač, světelný senzor, váha dvířek do 2 kg, do -30°C, napájení na baterie/6V adaptér. Jedná se praktické zařízení zajišťující...

Kód: 0368
LDR 1m
599 Kč

Externí světelný sensor pro automatická dvířka JOSTechnik, délka kabelu 1m.

Kód: 0373
LDR 1m
699 Kč

Externí světelný sensor pro automatická dvířka JOSTechnik, délka kabelu 2m.

Kód: 0374

Chcete chovat drůbež bez zbytečných starostí a povinností? Pak pro Vás bude automatické otevírání a zavírání kurníku jako stvořené. Splňte si sen a vytvořte si chytrý kurník, který Vám usnadní spoustu práce. Automatická dvířka do kurníku máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat samootvírací dvířka přesně pro Vás. 

#ShowMore#

Automatická dvířka do kurníku JOSTechnik

Automatické otevírání a zavírání kurníku společnosti JOSTechnik Vás překvapí svou snadnou instalaci a množstvím užitečných funkcí. Spolehlivá automatická dvířka si můžete nastavit přesně podle svých požadavků pomocí přehledného návodu a poté už jen s nohama nahoru můžete sledovat, jak se samootvírací dvířka vždy ráno otevřenou a večer zase uzavřou. Takto automatický kurník Vám umožní odjet klidně na víkend pryč a přesto budou slepice vždy v ten správný čas zavřené a ochráněné před škodnou jako jsou kuny, lišky, lasičky či dravci.

Jaké funkce automatické otevírání a zavírání kurníku nabízí

Automatické otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik nabízí řadu praktických funkcí, které si můžete libovolně nastavit a kombinovat.

  • Časový spínač – automatická dvířka na kurník umožňují manuální nastavení času, v kterém má být kurník otevřen a uzavřen.
  • Světelný senzor – automatické otevírání a zavíráni slepic má senzor, který snímá denní světlo, tedy dvířka se otevírají, jakmile se rozední a zavírají, když se venku setmí. Pokud plánujete automatické otevírání kurníku umístit dovnitř kurníku nebo na velice tmavé místo, je možné k jednotce připojit externí světelní senzor, který vyvedete na vhodnější místo.
  • Funkce nouzového otevření dvířek - dvířka jsou vybavena speciální ochrannou funkcí, která motor  automaticky zastaví a dvířka se ihned opět otevřou, pokud jim cokoliv brání v cestě. Tento unikátní systém zajišťuje absolutní bezpečí a není možné, aby drůbež dvířka jakkoliv zranila.

Jak vybrat automatická dvířka do kurníku

Při výběru automatického otvírání a zavírání kurníku je třeba zvážit, zda Vám postačí pouze jednotka nebo pro Vás bude pohodlnější volbou kompletní sada automatických dvířek na kurník.

  • Automatické otevírání a zavírání kurníku – typ HK-Bat - jedná se pouze elektronickou jednotku, kterou bude zapotřebí připevnit k vlastním dvířkům kurníku. Motor jednotky je vhodný pro dvířka do 2kg, a proto si nejprve ověřte, jakou hmotnost mají Vaše dvířka.
  • Automatické otevírání a zavírání s dvířky kurníku – typ HK-Bat GH, HK-Bat GG – tyto modely jsou prodávány jako sada automatického otevírání kurníku s dvířky, které připevníte na otvor do kurníku.
  • Automatické otevírání a zavírání s dvířky kurníku a s rámem - typ HK-Bat FH, HK-Bat FG – jedná se o velmi praktický kompletní systém automatického otevírání a zavírání kurníku s rámem a bezpečnostními dvířky. Tento systém pouze jednoduše pomocí čtyř šroubků připevníte na kurník a máte hotovo. Dvířka jsou navíc vybavena pojistkou, a tak budete mít jistotu, že je žádný predátor nenadzvedne a nedostane se v noci do kurníku.

Druhým parametrem při rozhodování je velikost dvířek.

  • Menší dvířka pro slepice – modely s označením HK-Bat GH a HK-Bat FH jsou vybaveny dvířky s rozměry 23x 34 cm a jsou tedy vhodná do kurníku pro slepice nebo menší kachny.
  • Větší dvířka pro kachny a husy - modely s označením HK-Bat GG HK-Bat FG jsou vybaveny dvířky s rozměry 34x 55 cm a jsou tedy vhodná pro větší drůbež jakou jsou kachny a husy.

Možnosti napájení automatických dvířek do kurníku

Automatická dvířka do kurníku JOSTechnik jsou napájena přes 4xAA baterie. Automatické otevírání a zavírání kurníku tedy můžete nainstalovat i tam, kde nemáte přístup k elektrické energii. Nechybí ani indikátor slabé baterie, který včas upozorní na potřebnou výměnu baterií. Pokud však nechcete řešit výměnu baterií, je možné je vyjmout a zařízení napojit přímo do sítě přes 6V adaptér.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat automatické otevírání a zavírání kurníku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?