Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK-Bat 30x45 R - časovač, světelný senzor, dvířka s pojistkou

Kód: 0541
ZDARMAZDARMA
automaticke otevirani kurniku
5 099 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Automatické otevírání a zavírání kurníku s rámem a bezpečnostními dvířky 30x45 cm, časovač, světelný senzor, baterie/6V adaptér. Pokud hledáte kompletní řešení automatického otevírání do Vašeho kurníku, pak nemůžete vybrat lépe. Automatický otvírač kurníku disponuje několika užitečnými funkcemi jako je světelný senzor, programovatelný časovač nebo nouzové otevírání dvířek. Nastavení programů je přitom velmi snadné pomocí přehledného displeje v českém jazyce. Kompletní sada pro otevírání dvířek kurníku je zabudovaná v pevném rámu, který snadno připevníte na Váš kurník. Součástí jsou bezpečnostní dvířka se samouzamykacím mechanismem. Automatické otevírání kurníku je napájeno 4xAA bateriemi nebo přes 6V adaptér přímo ze sítě (baterie i adaptér součástí balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK-Bat 30x45 R

Automatické otevírání a zavírání kurníku s rámem a bezpečnostními dvířky s rozměry 30x45 cm. Jedná se o kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek se světelným senzorem, časovačem a funkcí nouzového otevírání dvířek. Integrovaný LCD displej zajišťuje snadné nastavení a změnu časování v případě potřeby. Vhodný až do teploty -30°C.

Menu je v českém jazyce, a proto je nastavení zařízení opravdu snadné. Součástí balení je podrobný český návod.
Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku obsahuje pevný rám s jednotkou a bezpečnostními dvířky, a tedy není zapotřebí nic dalšího dokupovat.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavře. Díky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte v noci bát, že Vaše slepice napadne liška nebo jiný predátor, pokud zapomenete dvířka kurníku zavřít. Jakmile jsou dvířka zcela spuštěna, automaticky se uzamknou. Tento systém je navrhnut tak, aby zabránil predátorům zvednout dveře kurníku. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

JOSTechnik HK-Bat nabízí několik praktických funkcí:

  • Programovatelný časovač - sami si přesně nastavíte v kolik hodin se mají dvířka kurníku otevřít a v kolik zavřít. 
  • Světelný senzor - dvířka kurníku se budou otevírat a zavírat v závislosti na denním světle. V nastavení si můžete nastavit citlivost světelného senzoru a také tuto funkci můžete kombinovat s časovačem. Pokud plánujete automatické otevírání kurníku umístit dovnitř kurníku nebo na velice tmavé místo, je možné k jednotce připojit externí světelní senzor, který vyvedete na vhodnější místo.
  • Funkce ručního ovládání - dvířka můžete kdykoliv otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka
  • Funkce nouzového otevření dvířek - dvířka jsou vybavena speciální ochrannou funkcí, která reaguje na situaci, pokud se během uzavírání dvířek pod nimi nachází jakékoliv zvíře. Jakmile dvířkům brání cokoliv v cestě, motor se automaticky zastaví a dvířka se ihned opět otevřou. Uzavírání se takto několikrát automaticky opakuje, dokud dvířkům v cestě nic nebrání. Tento unikátní systém zajišťuje absolutní bezpečí a není možné, aby drůbež dvířka jakkoliv zranila.

automaticke-otevirani-kurniku-3

Rozměry bezpečnostních dvířek

Rozměry celého rámu jsou 33x68 cm. Rozměr samostatných dvířek je 30x45cm. Rozměrově jsou tato dvířka ideální pro slepice a kachny. 

automaticke-otevirani-kurniku-xTechnické provedení

JOSTechnik HK-Bat 30x45 R je kompletní systém automatického otevírání kurníku zabudovaný v pevném rámu. Toto zařízení má  výkonný motor, který dokáže zvednout dvířka o hmotnosti až 2 kg. Přístroj je vybaven odolným pouzdrem, a tak zajišťuje ochranu při povětrnostním podmínkách. Všechny potřebné informace o nastavení jsou přehledně znázorněny na LCD displeji. LCD displej přejde po určité době nečinnosti do "režimu spánku", aby se zvýšila životnost displeje. Zařízení znovu "probudíte" stisknutím jakékoliv tlačítka. 

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií nebo přímo ze sítě přes 6V adaptér. Baterie i adaptér jsou součástí balení. Životnost těchto baterií je až 1 rok. Přímo na displeji se zobrazuje ukazatel, díky kterému si snadno ověříte stav nabití baterií. Po výměně je životnost určena dle kvality baterie. Nepoužívejte 9V baterie, mohou přístroj poškodit! 

Napajeni JOSTechnik

Instalace

Automatické otevírání kurníku je připraveno tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednodušší. Celý rám vybavený dvířky a jednotkou pro automatické otevírání a zavírání kurníku pouze jednoduše připevníte na Váš kurník pomocí čtyř dodaných šroubků a máte hotovo. (Před instalací nejprve odstraňte ze zadní strany přepravní pojistku!!). Poté už jen nastavíte časovač nebo světelný senzor a můžete si dát nohy nahoruPřesný návod k  instalaci a nastavení naleznete níže.


Ukázka z praxe

JOSTechnik-Automaticke-otevirani-a-zavirani-dveri


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK-Bat 30x45 R


Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatická dvířka do kurníku JOSTECHNIK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.7 kg
1. Typ zařízení: Jednotka + dvířka
2. Časovač: Ano
3. Světelný senzor: Ano
4. Napájení: Baterie, Adaptér na 230 V
5. Nosnost: 2 kg
6. Velikost dvířek: 30x45 cm
7. Dvířka s pojistkou: Ano
Potřebujete poradit nebo objednat?