Plašiče hadů

Nejprodávanější

1 položek celkem
Odpuzovač krtků M6 2
899 Kč

Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků a hadů, dosah až 1500 m2, frekvence v rozsahu 300-1000 kHz, napájení na baterie 4xR20. Jedná se o nejpokročilejší plašič krtků, hadů,...

Kód: 0339

Hledáte způsob, jak se zbavit hadů na zahradě? Už nemusíte, my víme, jak na ně! Nabízíme mimořádně účinný ultrazvukový a vibrační plašič hadů, který všechny nezvané škůdce v zemi zaručeně vypudí. Na Vaši zahradu se po použití plašiče hadů již žádný nezvaný tvor nevrátí a přitom je elektronický odpuzovač hadů pro člověka i domácí a hospodářská zvířata zcela bezpečný. Plašiče hadů máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat odpuzovač hadů přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu je plašič hadů vhodný?

Odpuzovač hadů Vám pomůže udržet všechny hady co nejdál od Vašeho pozemku. Plašič hadů je skvělým způsobem, jak se zbavit hadů na zahradě, ale také jak předcházet jejich návštěvám. Plašič neřeší pouze problém, jak vypudit hada ze zahrady nebo jak vyhnat užovku ze zahrady, ale můžete ho použít i jako odpuzovač krtků, odpuzovač hrabošů, rejsků, myší nebo dalších hlodavců žijících v zemi.

Na jakém principu odpuzovač hadů funguje?

Plašič hadů je malé elektronické zařízení, které generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinaci s krátkodobými pronikavými vibracemi. Většina živočichů žijících pod zemí má špatný zrak, ale příroda jim zato vyvinula velmi silný sluch a citlivost na zemské vibrace. Tyto signály jsou pro hady, krtky i hlodavce tedy velice nepříjemné, a proto ošetřená místa brzy opouští nebo se jim od začátku vyhýbají. Plašič hadů je nastaven tak, aby tvořil vibrace a generoval zvuk o různých intenzitách každých 20-40 sekund v náhodném pořadí. Pořadí signálů proto nelze u plašiče hadů předvídat a tedy není možné, aby si had, rejsek, myš nebo krtek na tyto podněty zvykl a vrátil se.

Jak na hady pomocí odpuzovače?

Ultrazvukový plašič hadů, krtků a hlodavců je nejprve nutné uvést do provozu pomocí vložení baterií a zapnutím přístroje. Poté už jen jednoduše umístíte odpuzovač hadů svisle do země - nejlépe asi 20 cm hluboko. Plašič na hady je schopný ochránit až 1500m2 Vašeho pozemku.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší odpuzovač hadů pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?