Doprava a platba

Vyberte si způsob dopravy a platby, který Vám u nás nejvíce vyhovuje. My se postaráme o to, aby zboží bylo co nejdříve připraveno, kvalitně zabaleno a co nejrychleji odesláno. Budeme Vás samozřejmě průběžně informovat, abyste byli v obraze.
Doprava ban AGRON CZ akt.

Když objednáte do 10:00 hodin, máte zásilku hned druhý den doma.

Pokud objednávku odešlete v pracovní den před 10 hodinou a vyberete si platbu na dobírku, expedujeme ji ještě tentýž den. Objednávky na dobírku vytvořené po daném termínu odesíláme následující pracovní den. Při platbě převodem na účet se doba odeslání může prodloužit v závislosti na Vaší platbě a rychlosti banky. Zásilky placené převodem na účet odesíláme až po připsání platby na náš bankovní účet. 

Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy Agron.cz ban1*Poštovné zdarma platí pouze pro platby převodem na účet, pro platby na dobírku je účtován poplatek ve výši 39 Kč.Doprava ban AGRON CZ III

Doručení do zahraničí
Dodání zboží na Slovensko není žádný problém, ale nakupujte prosím přímo v našem slovenském e-shopu: www.agron.sk
Dodání zboží do jiných států v zahraničí je také možné, ale nabídka přepravy je řešena individuálně dle velikosti objednávky.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat

Věříme, že doručení zboží až k Vám domů či na výdejnu proběhne rychle a bez problémů. Kdyby však v doručovacím procesu nastal jakýkoliv zádrhel, budeme moc rádi, když se nám ozvete, abychom vzniklou situaci pomohli vyřešit.

Potřebujete poradit nebo objednat?