Elektrické ohradníky pro psy a kočky

Nejprodávanější

2 položek celkem
Solarni zdroj pro ohradnik 1
ZDARMAZDARMA
8 499 Kč

Solární zdroj na 230/12 V s výkonem 1 J, s 10W solárním panelem a 12V baterií o kapacitě 12 Ah. Pro koně, skot, prasata, kozy a drůbež. Zabezpečte svoje...

Kód: 0974
Zdroj pro ohradfnik 1
3 299 Kč

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonem 1 J, připojení i pro 12 V baterii. Pro koně, skot, prasata, ovce, kozy, drůbež, psy a kočky. Objevte maximální ochranu a spolehlivost s...

Kód: 0972

Elektrické ohradníky pro psy a elektrické ohrady pro kočky jsou speciální kategorií ohradníků, které jsou navrženy pro chronické uprchlíky ze zahrady, pro psy a kočky, které mají tendenci potulovat se po okolí. Takové toulání může být nebezpečné, může je srazit auto, můžou se nakazit nemocí a nebo může dojít k nedovolenému nakrytí. Elektrické ploty pro psy a elektrické ploty pro kočky najdou své využití i u chovných stanic.

#ShowMore# 

Dělení elektrických ohradníků podle využití u zvířat 

Elektrické ploty pro psy a elektrické ploty pro kočky můžete používat u všech plemen psů, i u kříženců, nebo u koček. 

  1. Elektrické ohradníky pro psy - elektrické ploty pro psy se hodí pro jednoho i víc psů , například v chovatelských stanicích, může se použít i jako oplocení části zahrady pro psa, když nechceme aby se pohyboval v záhonu nebo v užitkové zahrádce. 
  2. Elektrické ohradníky pro kočky - elektrické ploty pro kočky se hodí pro nekastrované kočky s tendencí k útěkům, také pro vymezení prostoru pro vyprazdňování kočky na zahradě.

Z čeho se skládá elektrický ohradník? 

  • Zdroj elektrického proudu - pro psy a kočky se používají zdroje s nižším výkonem, protože spadají do kategorie citlivějších zvířat.
  • Vodivá síť, vodivá páska, nebo vodivý plot - u psů a koček se používá často vodivá síť, nebo lanka, méně často pásky. 
  • Branka nebo zavírání ohradníku - pro snadné snadnou manipulaci se psem a kočkou a pro náš snazší pohyb dovnitř ohradníku a ven se používá nejčastěji branka. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší elektrický ohradník pro psy a kočky pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?