5 položek celkem
0380 Roztok s rozprašovačem k hubení mravenců DR.STÄHLER AMEISEN EX SPRAY, 500ml
Na plochy
259 Kč

Přípravek k likvidaci mravenců a dalšího lezoucího hmyzu, rozprašovač, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500 ml. Pokud hledáte účinný přípravek, který Vás zbaví mravenců a...

Kód: 0380
0121 Insekticid ve spreji proti lezoucímu a létajícímu hmyzu SCHOPF FINAL UNIVERSAL, 750ml
Výprodej - poslední kusy Na plochy
259 Kč

Přípravek k likvidaci lezoucího-létajícího hmyzu, sprej, ihned k použití, téměr okamžitý účinek, působí až 6 týdnů, 750ml, Permethrin. Hledáte - li universální sprej, který...

Kód: 0121
0377 Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000ml
Na plochy
399 Kč

Přípravek k likvidaci much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů atd., rozprašovač, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500ml. Pokud hledáte účinný přípravek proti...

Kód: 0377
0202 BIO křemenitý prášek ve spreji k hubení čmelíků i štěnic SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SPRAY 500ml
Na plochy
379 Kč

BIO přípravek k likvidaci čmelíků u slepic, sprej, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500ml, Oxid křemičitý amorfní. Pokud hledáte kvalitní, ale zároveň bezpečný přípravek...

Kód: 0202
0199 BIO křemenitý práškový koncentrát k hubení čmelíků SCHOPF EKTOSOL FOSSIL PUDER KONZENTRAT, 1kg
Na plochy
479 Kč

BIO přípravek k likvidaci čmelíků u slepic, práškový koncentrát, téměř okamžitý účinek, 600m2, 1 kg, Oxid křemičitý amorfní. Hledáte - li účinný přípravek, který zahubí všechny...

Kód: 0199

Bojujete s mravenci na zahradě či v bytě? Zbavte se jich jednou provždy! Nabízíme osvědčené přípravky, které Vás od těchto přemnožených škůdců zachrání. Přípravky proti mravencům máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jaký postřik na mravence bude přesně pro Vás.

#ShowMore#

Na jaké parazity přípravky účinkují?

Přípravky účinkují jak na mravence, tak i různé parazity jakou jsou čmelíci u slepic, klíšťata, blechy, vši či štěnice. Některé přípravky jsou vhodné také k hubení hmyzu, jako např. much, ovádů, komárů a molů.

Na jaká místa se přípravky aplikují?

Přípravky proti mravencům jsou efektivním způsobem, jak se zbavit mravenců na zahradě, ve skleníku, ale i domě či v bytě v kuchyni. Pro hubení much či čmelíků a jiných roztočů se samozřejmě používají i v kurnících, stájích a jiných hospodářských usedlostech.

Jak se přípravky určené k hubení mravenců připravují?

V naší nabídce naleznete dva typy přípravků určených k likvidaci mravenců:

  • Produkty připravené k použití – sprej na mravence stačí pouze protřepat a můžete ho ihned používat. Stejně tak křemelina na mravence se může ihned aplikovat ve formě prášku.
  • Produkty ve formě koncentrátu – se často finančně vyplatí, jelikož si můžete připravit přesně tolik roztoku, kolik potřebujete a balení Vám vystačí pro více aplikací. Před aplikací je však nutné koncentrát nejprve podle návodu naředit vodou a nalít do vhodné nádoby či rozprašovače.

Jakou formou se přípravky proti mravencům aplikují?

Existují tři způsoby, jak vyhubit mravence na zahradě, ve skleníku či v bytě.

  • Formou postřiku – pokud hledáte co na mravence, forma postřiku bude tou nejjednodušší variantou. Postřik na mravence na zahradě se dobře aplikuje na všechny úkryty a cestičky, kudy mravenci prochází.
  • Formou rozptylu – prášek nasypete v rukavicích nebo za pomocí lopatky rovnoměrně na všechna potřebná místa, včetně štěrbin a mezírek. Pokud víte, odkud k Vám mravenci na zahradě či v bytě chodí, můžete pomocí prášku vytvořit hráz, přes k kterou se k Vám živí mravenci nedostanou.
  • Formou nátěru – je poslední způsob, jak se zbavit mravenců. Namíchaný roztok se aplikuje pomocí plochého štětce, všude tam, kde se mohou mravenci v bytě, domě či na zahradě vyskytovat.

Jaká je účinnost aplikovaných přípravků?

Všechny přípravky z naší nabídky mají po použití téměř okamžitý účinek, některé už během 30 minut. Mravenci na zahradě ani v domě nebudou mít šanci, jelikož přípravky působí dlouhodobě, podle typu přípravku až 6 týdnů.

Upozornění prodejce!

Před použitím přípravku si vždy přečtěte příbalový leták. V nabídce totiž máme BIO přípravky proti mravencům, ale také silné chemické přípravky, které není doporučeno používat v domácnostech.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady jak se zbavit mravenců, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší postřik na mravence pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?