Dvířka pro psy

Nejprodávanější

3 položek celkem
dvirka pro kocky a male ps kerbl cat mate xl hneda 01
894 Kč

Průchozí dvířka pro kočky a malé psy, s průhlednou klapkou, s těsněním proti průvanu, 4 způsoby nastavení průchodu. Pokud máte doma věčného kočičího nebo psího dobrodruha,...

Kód: 0796
dvirka pro psy a kocky kerbl dog mate hneda 01
1 457 Kč

Průchozí dvířka pro psy a kočky, s průchozí a uzamykací klapkou, s těsněním proti průvanu, průchod ven a dovnitř. Pokud máte doma věčného psího nebo kočičího dobrodruha, určitě...

Kód: 0798
dvirka pro psy kerbl dog mate XL hneda 01
2 090 Kč

Průchozí dvířka pro větší psy, s průchozí a uzamykací klapkou, s těsněním proti průvanu, průchod ven a dovnitř. Pokud máte doma věčného psího dobrodruha, určitě oceníte tato...

Kód: 0799

Dvířka pro psy jsou v domácnostech stále běžnější. Psí dvířka jsou zařízení navržená k tomu, aby umožňovala psům, nebo kočkám a jiným zvířatům vstup a odchod z domu. Průlez pro psy může poskytuje svobodu pohybu, ale také lze kontrolovat, kdo přes průlez pro psy smí a kdo ne. K tomu Vám poslouží dvířka pro psy na čip nebo na klíč. 

#ShowMore#

Typy psích dvířek

  • Standartní dvířka pro psy: Tyto psí dvířka fungují na principu jednoduchého kyvadla. Pes přistoupí k dvířkům, otevře psí dvířka jednoduchým zatlačením čenichem a projde. Tyto dvířka pro psy jsou obvykle cenově dostupná, ale mohou být otevřena i jiným zvířatům nebo kočkám.

  • Elektronická dvířka pro psy: Moderní technologie se podepsala i na světě mazlíčků a my můžeme využívat automatická dvířka pro psy, které jsou aktivovány identifikačními čipy, náramky nebo magnetickými klíči. To zajišťuje, že pouze zvíře s příslušnou identifikací může vstoupit přes psí průlez na čip. Dvířka pro psy na čip mohou být užitečná v oblastech, kde existuje riziko vstupu nežádoucích zvířat.

Možnosti instalace dvířek pro psy

  • Psí dvířka do dveří: Psí dvířka jsou nejčastěji instalována instalována přímo do dveří nebo stěny domu. Je důležité mít na paměti, že je potřeba vyříznout otvor, což se stává trvalým zásahem do dveří nebo zdi.

  • Dvířka pro psy do skleněných dveří: Některá psí dvířka jsou navržena tak, aby se dala instalovat do okenic. To je užitečné v případech, kdy máte francouzská okna na terasu nebo zahradu místo klasických dveří.

Výhody dvířek pro psy

  • Svoboda pro psy: Průlezy pro psy poskytují psům svobodu pohybu mezi interiérem a exteriérem, což je pro mnoho psů důležité, zejména pokud žijí ve venkovním prostředí.

  • Kontrola přístupu: Elektronická psí dvířka pomáhají kontrolovat přístup do domu, což může být užitečné pro prevenci návštěv cizích zvířat nebo zabezpečení domova.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ty nejlepší dvířka pro psy pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?