Dvířka pro psy KERBL DOG MATE XL, 2-cestná, hnědá

Kód: 0799
2 090 Kč
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Průchozí dvířka pro větší psy, s průchozí a uzamykací klapkou, s těsněním proti průvanu, průchod ven a dovnitř. Pokud máte doma věčného psího dobrodruha, určitě oceníte tato skvělá dvířka, která poskytnou Vašim mazlíčkům svobodu pohybu ven i dovnitř. Magnetická západka na průhledné polymerové klapce dvířek se postará, aby se klapka po průchodu psa vždy uzavřela. Pokud chcete dvířka uzamknout, jednoduše zacvaknete neprůhlednou klapku. Navíc je klapka dvířek vzduchotěsná a tak nedochází k úniku tepla ani k průvanu. Klapku lze umístit na dveře, panely nebo zdi o tloušťce do 50 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvířka pro psy KERBL DOG MATE XL, 2-cestná, hnědá

Dvířka pro psy do výšky 63cm2 způsoby průchodu - dovnitř a ven, na dveře/panely/zdi do tloušťky 50mm, magnetická západka, průhledná průchozí klapka, neprůhledná zamykací klapka, vzduchotěsné těsnění dvířek, rozměry dvířek 36,6x44,1cm, rozměry otvoru 31,8x39,1cm. 

Dvířka pro psy snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu v balení.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Dvířka dají Vašemu psovi svobodu pohybu
  • Už nemusíte chodit pořád otevírat dveře 
  • Uzavřete je snadno zacvaknutím neprůhledné klapky
  • Jsou vzduchotěsná, takže žádný průvan
  • Průhledná klapka dvířek zajistí výhled 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádná nenašli 


Pro jaká zvířata jsou dvířka vhodné? 

Dvířka jsou určená pro všechny větší psy, jako jsou labrador, zlatý retriever, německý ovčák do kohoutkové výšky 630 mm. Doporučujeme mazlíčka nejdřív změřit, abyste se ujistili, zda jsou dvířka vhodná pro Vašeho psa

dirka-pro-psy-kerbl-dog-mate-XL-hnede-text-02

Montáž a nastavení dvířek

Vždy postupujte dle přibaleného návodu. Před samotnou montáží dvířek je potřeba vyřezat do dveří nebo zdi otvor, na který dvířka osadíte. Otvor vyřežte s pár milimetrovým přesahem než je rozměr klapky psích dvířek, jak je uvedeno v návodu, aby nedocházelo k zadrhávaní klapky dvířek o vyřezaný otvor. Následně dvířka osaďte na připravený otvor dle návodu. 

dirka-pro-psy-kerbl-dog-mate-XL-hnede-text-01

Vybavení dvířek pro psy

Dvířka pro psy obsahují magnetickou západku, která klapku dvířek po každém průlezu uzavře, a tak se nestane, že by byla dvířka pootevřená a unikalo by teplo. Klapka dvířek je opatřená také těsněním proti průvanu, a tak jsou dvířka zcela vzduchotěsná. Pokud chcete dvířka uzamknout, jednoduše zacvaknete neprůhlednou klapku a pro odemčení zmáčknete tlačítko PRESS. 

Návod k použití ke stažení: 
A1 logo PDF
Dvířka pro psy KERBL DOG MATE XL, 2-cestná, hnědá

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvířka pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?