Pachové odpuzovače na ptáky

Nejprodávanější

1 položek celkem
Pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml p1
229 Kč

Pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků, ve formě rozprašovače k ochraně ošetřených míst, snadná aplikace, okamžitý účinek, 500ml. Pokud Vás trápí dosedání holubů a jiných ptáků...

Kód: 0273

Nevíte si rady, co by Vám pomohlo proti holubům na balkoně či parapetu? Řešení je jednoduché. Použijte oblíbený pachový odpuzovač holubů, který funguje proti dosedání holubů či jiných ptáků na nevyžádaná místa. Pachové odpuzovače máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat odpuzovač ptactva přesně pro Vás.

#ShowMore#

K čemu je odpuzovač ptáků vhodný?

Pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků se používá k odpuzení ptactva z balkonů, parapetů, teras a dalších míst, kde se ptáci shromažďují, zanechávají trus či vytvářejí jiné škody.

Na jakém principu pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků funguje?

Pachový odpuzovač ptactva vydává velmi nepříjemnou vůni a ptáci se tak ošetřenému prostoru vyhýbají. Nemusíte čekat, jestli zafunguje nějaký plašič holubů, protože tento odzkoušený odpuzovač ptáků má po aplikaci okamžitý účinek. Pokud si však chcete jeho účinky zachovat je potřeba aplikaci pravidelně opakovat. Sprej proti holubům obsahuje éterické oleje, které jsou pro člověka i životní prostředí zcela neškodné.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší odpuzovač holubů a jiných ptáků pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?