Dvířka pro kočky

Nejprodávanější

3 položek celkem
dvirka pro kocky a male ps kerbl cat mate xl hneda 01
894 Kč

Průchozí dvířka pro kočky a malé psy, s průhlednou klapkou, s těsněním proti průvanu, 4 způsoby nastavení průchodu. Pokud máte doma věčného kočičího nebo psího dobrodruha,...

Kód: 0796
dvirka pro kocky dvierka pre macky kerbl cat mate na mikrocip 01
3 190 Kč

Průchozí dvířka na mikročip, pro až 30 koček, s LED displejem, průhlednou klapkou, těsněním, 4 způsoby nastavení průchodu. Pokud máte doma věčného kočičího nebo psího...

Kód: 0797
dvirka pro psy a kocky kerbl dog mate hneda 01
1 454 Kč

Průchozí dvířka pro psy a kočky, s průchozí a uzamykací klapkou, s těsněním proti průvanu, průchod ven a dovnitř. Pokud máte doma věčného psího nebo kočičího dobrodruha, určitě...

Kód: 0798

Dvířka pro kočky se stávají stále oblíbenější v kočičích domácnostech. Kočičí dvířka jsou zařízení navržená k tomu, aby umožňovala kočkám nebo jiným malým domácím zvířatům vstup a výstup z domu nebo jiného prostoru bez nutnosti lidské asistence. Průlez pro kočky může poskytovat svobodu pohybu, ale také můžete kontrolovat, kdo přes průlez pro kočky smí a kdo ne. K tomu Vám poslouží dvířka pro kočky na čip nebo na klíč. 

#ShowMore#

Typy kočičích dvířek

  • Standartní dvířka pro kočky: Tyto kočičí dvířka fungují na principu jednoduchého kyvadla. Pokud kočka přistoupí k dvířkům, může kočičí dvířka otevřít jednoduchým zatlačením hlavou. Tyto dvířka jsou obvykle cenově dostupná, ale mohou být otevřena i jiným zvířatům nebo kočkám.

  • Elektronická dvířka pro kočky: Moderní technologie umožňuje používání elektronických kočičích dvířek, které jsou aktivovány identifikačními čipy, náramky nebo magnetickými klíči. To zajišťuje, že pouze zvíře s příslušnou identifikací může vstoupit přes kočičí průlez na čip. Automatická dvířka pro kočky mohou být užitečná v oblastech, kde existuje riziko vstupu nežádoucích zvířat.

Možnosti instalace dvířek pro kočky

  • Kočičí dvířka do dveří: Standardní kočičí dvířka mohou být instalována přímo do dveří nebo stěny domu. Je důležité mít na paměti potřebu vyříznout otvor, což se stává trvalým zásahem do dveří nebo zdi.

  • Dvířka pro kočky do okna: Některá kočičí dvířka jsou navržena tak, aby se dala instalovat do okenic. To je užitečné v případech, kdy není možné instalovat dvířka do dveří nebo stěn.

Výhody kočičích dvířek

  • Svoboda pro kočky: Průlezy pro kočky poskytují kočkám svobodu pohybu mezi interiérem a exteriérem, což je pro mnoho koček důležité, zejména pokud žijí ve venkovním prostředí.

  • Kontrola přístupu: Elektronická kočičí dvířka pomáhají kontrolovat přístup do domu, což může být užitečné pro prevenci návštěv cizích zvířat nebo zabezpečení domova.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ty nejlepší kočičí dvířka pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?