Dvířka pro kočky a malé psy KERBL CAT MATE XL, 4-cestná, hnědá

Kód: 0796
894 Kč
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Průchozí dvířka pro kočky a malé psy, s průhlednou klapkou, s těsněním proti průvanu, 4 způsoby nastavení průchodu. Pokud máte doma věčného kočičího nebo psího dobrodruha, určitě oceníte tato skvělá dvířka, která poskytnou Vašim mazlíčkům svobodu pohybu ven i dovnitř. Můžete je různě nastavovat v 4 různých kombinacích průchodu, díky posuvnému zámku. Magnetická západka na průhledné polymerové klapce dvířek se postará, aby se klapka po průchodu kočky vždy uzavřela. Navíc je klapka dvířek vzduchotěsná a tak nedochází k úniku tepla ani k průvanu. Klapku lze umístit na dveře, panely nebo zdi o tloušťce do 50 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvířka pro kočky a malé psy KERBL CAT MATE XL, 4-cestná, hnědá

Dvířka pro kočky a malé psy, 4 způsoby nastavení průchodu, na dveře/panely/zdi do tloušťky 50mm, odolný posuvný zámek, magnetická západka, průhledná polymerová klapka, vzduchotěsné těsnění dvířek, rozměry dvířek 23,5x25,2cm, rozměry otvoru 20,4x22,1cm. 

Dvířka pro kočky snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu v balení.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778 (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Dvířka dají Vaší kočce svobodu pohybu
  • Už nemusíte chodit pořád otevírat dveře 
  • Posunutím zámku snadno nastavíte způsob průchodu
  • Jsou vzduchotěsná, takže žádný průvan
  • Průhledná klapka dvířek zajistí výhled 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádná nenašli 


Pro jaká zvířata jsou dvířka vhodné? 

Dvířka jsou určená pro všechny kočky i pro kočky větších rozměrů, nebo pro malé psy jako jsou jorkšír, pekinéz nebo jezevčík. Doporučujeme mazlíčka nejdřív změřit, abyste se ujistili, zda jsou dvířka vhodná pro Vašeho mazlíčka

kerbl-cate-mate-dvirka-pro-kocky-macky-psy-text-2

Montáž a nastavení dvířek

Vždy postupujte dle přibaleného návodu. Před samotnou montáží dvířek je potřeba vyřezat do dveří nebo zdi otvor, na který dvířka osadíte. Otvor vyřežte s pár milimetrovým přesahem než je rozměr klapky kočičích dvířek, jak je uvedeno v návodu, aby nedocházelo k zadrhávaní klapky dvířek o vyřezaný otvor. Následně dvířka osaďte na připravený otvor dle návodu. Když máte dvířka osazena, můžete si vybrat ze 4 způsobů průchodu přes dvířka (uzavřeno, otevírání jenom ven, otevírání jenom dovnitř, otevírání ven i dovnitř). 

kerbl-cate-mate-dvirka-pro-kocky-macky-psy-text

Vybavení dvířek pro kočky

Dvířka pro kočky obsahují magnetickou západku, která klapku dvířek po každém průlezu uzavře, a tak se nestane, že by byla dvířka pootevřená a unikalo by teplo. Klapka dvířek je opatřená také těsněním proti průvanu, a tak jsou dvířka zcela vzduchotěsná

Návod k použití ke stažení: 
A1 logo PDFDvířka pro kočky a malé psy KERBL CAT MATE XL, 4-cestná, hnědá

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvířka pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Potřebujete poradit nebo objednat?