Postřikovače

Nejprodávanější

postrikovac 1
ZDARMAZDARMA
Stříkačka na bílení KERBL, pozink. max 35 l
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Kód: 0523
 
14 933 Kč
1 položek celkem
postrikovac 1
ZDARMAZDARMA
14 933 Kč

Tlakový rozprašovač na bílení, dezinfekci a aplikaci ochranných prostředků, pesticidů a biocidů, pozinkovaný, objem do 35 litrů. Jedná se o všestranného pomocníka s velmi...

Kód: 0523

Sháníte postřikovač nebo aplikátor pro bílení, k dezinfekci, nebo k aplikaci postřiku na Vaši zahradu? V této kategorii naleznete ověřené pomocníky, které Vám usnadní práci a ušetří Váš čas. Postřikovače a aplikátory máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, která stříkačka, postřikovač, nebo aplikátor bude nejvhodnější přesně pro Vás.

#ShowMore#

Jaké druhy postřikovačů nabízíme? 

V naší nabídce naleznete snadno přenosný a flexibilní ruční postřikovač, při delší práci s větším množství kapaliny jistě oceníte zádový postřikovač. Stříkačka Vám zase výborně poslouží při ošetřování velkých ploch. Zahrádkářům doporučujeme zahradní postřikovač pro univerzální postřik na ovocné stromy, v neposlední řadě nechybí ani postřikovač s připojením ke kompresoru neboli tlakový postřikovač. 

Na co všechno lze postřikovač a aplikátor využít? 

Stříkačka se skvěle hodí pro bílení, k dezinfekci a k aplikaci nafty do strojů, lze využít také se všemi druhy čističů za studena. Zádový postřikovač využívají zejména vinaři, kdy aplikují postřik na vinnou révu, ale také do ovocných sadů s univerzálním postřikem na ovocné stromy. Ruční postřikovač neboli sólo postřikovač je nejčastěji využíván k postřiku na mšice, postřik na  plevel, postřik na rajčata a postřik na mandelinku. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší postřikovač pro  pro Vaše potřeby.

 

Potřebujete poradit nebo objednat?