Boxy na granule pro kočky

Nejprodávanější

kontejner na krmivo 46l
 
477 Kč
box 40 l
 
437 Kč
box 25 l
 
347 Kč
4 položek celkem
box 15 l
294 Kč

Plastový box na granule pro psy a kočky, objem 15 l, vzduchotěsné víko s pojistným klipsem. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje je čerstvé, voňavé a...

Kód: 0617
box 25 l
347 Kč

Plastový box na granule pro psy a kočky, objem 25 l, vzduchotěsné víko s pojistným klipsem. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a...

Kód: 0618
box 40 l
437 Kč

Plastový box na kolečkách na granule pro psy a kočky, objem 40 l, vzduchotěsné víko s pojistným klipsem. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje čerstvé,...

Kód: 0619
kontejner na krmivo 46l
477 Kč

Velký kontejner na granule pro psy a kočky, objem 46 l, vzduchotěsné víko s dvěma klipy. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a křupavé...

Kód: 0620

Boxy na granule pro kočky jsou praktickým řešením pro skladování granulí a krmiva pro vaše čtyřnohé přátele. Tyto nádoby na granule, často označované jako kontejnery na krmivo pro kočky, mají za úkol uchovávat kočičí stravu v optimálním stavu. Díky nim můžete zajistit, že granule zůstanou čerstvé a nekontaminované vlhkostí či škůdci.

#ShowMore#

Vyberte si správný box na granule dle velikosti

Existuje několik variant boxů na granule pro kočky, aby vyhověly různým potřebám majitelů a počtu koček.  Můžete si vybrat z boxů na granule o různé kapacitě, nebo podle počtu zvířat či stravovacích návyků vašich koček. 

  • Box na granule 5 kg: Tato malá nádoba na granule je ideální pro majitele buďto jedné kočky, a nebo pro majitele, kteří nakupují kočičí granule po menších balení. Malý kontejner na granule je kompaktní, snadno se ukládá a umožňuje vám lépe kontrolovat množství granulí, které vaše kočka konzumuje.

  • Box na granule 10 kg: Střední volba, vhodná pro majitele více koček a nebo pro ty, kteří kočičí granule nakupují po větších balení. Výborně poslouží také na granule pro koťata. Střední nádoba na granule pro kočky se nemusí tak často doplňovat, což znamená, že máte více času na vychutnávání společných chvil s vaším mazlíčkem.

  • Box na granule 15 kg a 20 kg: Pro majitele vícero koček, nebo pro ty co nakupují kočičí granule po velkých pytlích. Výborně poslouží k uchování čerstvosti krmiva například i v útulcích. 

Jaké jsou druhy boxů na granule pro psy

Kromě různých velikostí existuje také několik druhů boxů na granule pro kočky, aby vyhověly různým potřebám majitelů:

  • Boxy s víkem: Tyto nádoby na granule mají praktické víka, které usnadňují dávkování granulí a chrání je před vlhkem.

  • Nádoby s více oddíly: Některé nádoby na granule mají více oddílů, což umožňuje uchovávat různé druhy granulí nebo krmiv odděleně. To je skvělé pro majitele, kteří své kočce podávají různé druhy stravy, nebo mají vícero koček s různými stravovacími požadavky.

  • Zásobníky na různé krmiva pro psy: Kromě granulí v nich můžete uchovávat i mokré krmivo a pamlsky. To je praktické pro organizaci všech potřebných druhů stravy pro vašeho psa na jednom místě.

Celkově řečeno, zásobníky na granule pro kočky a kontejnery na krmivo pro kočky jsou skvělým způsobem, jak udržet kočičí stravu v optimálním stavu a zajistit, že vaši mazlíčci budou mít vždy přístup k čerstvému a chutnému jídlu. Navíc jsou tyto boxy na granule pro kočky praktickým a estetickým doplňkem pro každou domácnost se psy. Nejenže ulehčují vaši péči o kočky, ale také přispívají k pořádku a čistotě u Vás doma.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší box na granule pro kočku přesně pro Vaše potřeby.

 

Potřebujete poradit nebo objednat?