Čištění a dezinfekce

Nejprodávanější

1 položek celkem
0083 Tekutý koncentrát k hubení virů, plísní, bakterií SCHOPF KOKZI DES KONZENTRAT 1l
Na plochy
789 Kč

Přípravek k likvidaci virů, plísní, bakterií, kokcidií, červů, larev, tekutý koncentrát, dlouhodobý účinek, 250m2, 1l, Chlorkresol. Pokud hledáte velmi silný přípravek k...

Kód: 0083

Čistota půl zdraví? Při chovu zvířat to platí dvojnásob! Zlikvidujte všechny rychle se množící bakterie, viry a plísně v kurnících a stájích dřív, než bude pozdě. Čistící a dezinfekční přípravky máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jaká dezinfekce bude přesně pro Vás.

#ShowMore#

Na jaké parazity dezinfekční přípravky účinkují?

V naší nabídce naleznete dva druhy dezinfekčních prostředků:

  • SCHOPF DISINFECT PREMIUM, 1l - účinně likviduje všechny viry, bakterie a plísně. Eliminuje tak původce mnoha nemocí jako je např. salmonelóza, střevní infekce, mykóza, ekzém, streptokok, ptačí chřipka a další.
  • SCHOPF KOKZI DES KONZENTRAT, 1l – je vhodný taktéž k hubení virů, bakterií a plísní, ale navíc také kokcidií, červích vajíček a larev.

Na jaká místa se dezinfekce může aplikovat?

Dezinfekční a čistící prostředky z naší nabídky se používají k dezinfekci kurníků, stájí, drůbežáren, nebo také na jatkách, v útulcích pro zvířata, u veterinárních a inseminačních stanic. Tyto prostředky jsou velice vhodné i k dezinfekci líhní na vejce, odchoven kuřat či klecí pro zvěř.

Jak se přípravky určené k likvidaci virů a bakterií připravují?

Přípravky jsou dodávány ve formě koncentrátu, který je potřeba před aplikací naředit vodou. Poměr potřebného množství dezinfekce a vody se liší v závislosti na tom, jaký typ choroboplodných zárodků likvidujete a na jak veliké ploše.

Jakou formou se dezinfekce aplikuje?

Před dezinfekcí je vždy nutné nejprve vyvést zvířata, plochu důkladně očistit a zakrýt všechna místa, která by neměla být ošetřena. Poté zředěný koncentrát podle návodu aplikujte na cílené prostředí stejnoměrně pomocí vysokotlakového čističe nebo postřikovače. Dezinfekci následně nechte účinkovat po dobu minimálního expozičního času uvedeného v návodu. Nakonec ošetřená místa opláchněte vodou.

Jaká je účinnost aplikovaných přípravků?

Čistící prostředky určené k likvidaci virů, bakterií, plísní a dalších zárodků mají po aplikaci dlouhodobé účinky. Abyste však těchto maximálních účinků dosáhli a zlikvidovali všechny nežádoucí zárodky, je potřeba použít vždy čerstvý roztok, který necháte dostatečně dlouhou dobu působit.

Upozornění prodejce!

Před použitím dezinfekčního prostředku si vždy nejprve přečtěte návod k obsluze. Dezinfekční prostředky v žádném případě neaplikujte na zvířata nebo jejich krmivo! Po čištění a dezinfekci doporučujeme ošetřené prostory dostatečně dlouho větrat.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší dezinfekční prostředek pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?