Tekutý koncentrát k hubení virů, plísní, bakterií SCHOPF KOKZI DES KONZENTRAT 1l

Kód: 0083
Na plochy
789 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci virů, plísní, bakterií, kokcidií, červů, larev, tekutý koncentrát, dlouhodobý účinek, 250m2, 1l, Chlorkresol. Pokud hledáte velmi silný přípravek k dezinfekci stájí, kurníků, klecí nebo třeba veterinární ordinace, máme pro Vás bezva tip. Tento universální dezinfekční přípravek spolehlivě zlikviduje všechny viry, bakterie, plísně, ale i kokcidie, červí vajíčka a larvy. Připravit si a používat tuto dezinfekci zvládne opravdu každý. Vysoce koncentrovaný přípravek je potřeba bezprostředně před aplikací nejprve naředit vodou a poté ho můžete nanášet formou postřiku na všechny požadované povrchy. Účinná látka přípravku zajistí dlouhodobou a hlubinnou ochranu ošetřených míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý koncentrát k likvidaci virů, plísní, bakterií, kokcidií, červích vajíček, larev SCHOPF KOKZI DES KONZENTRAT, 1l

Vysoce koncentrovaný přípravek k likvidaci virů, plísní, bakterií, kokcidií, červích vajíček, larev, 1l koncentrátu = 100l roztoku = aplikace formou postřiku na plochu do 250m2 (při 1% aplikační koncentraci), s účinkem dle doby expozice, s dlouhodobým a hlubinným účinkem, účinná látka Chlorkresol.

✅ Klady

  • Silný koncentrát, který dezinfikuje spolehlivě
  • Zahubí vše od virů až po larvy parazitů
  • Aplikace je jednoduchá, stačí se řídit návodem 
  • Působí dlouho a proniká hluboko do spár
  • Skvělý přípravek pro dezinfekci líhní, kurníků i stájí

❌ Zápory

  • Žádné jsme nenašli 


Cílový organismus

K hubení virů, plísní, bakterií, kokcidií, červích vajíček, larev - Účinně eliminuje například výtrusovce Eimeria tenella, kokcidie rodu Isospora a rovněž plicní červy rodu Dictyocaulus, červy napadající žaludek a střeva rodu Trichostrongylus - Nematodirus - Haemonchus, pásové červy (Cestoden) a vajíčka roztočů.


Oblast použití

Přípravek se používá například ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty), drůbežárnách, ale je možné používat také na jatkách, v hospodářských usedlostech, ve skladech nebo také u inseminačních a veterinárních stanic, v útulcích pro zvířata nebo k dezinfekci inkubátorů, odchoven a klecí pro zvěř, atd... 


Příprava

Přípravek je dodáván v 1000 mililitrovém balení ve formě tekutého koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 400 mililitrů namíchaného roztoku, což při použití celého balení vystačí na 250 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku KOKZI DES KONZENTRAT


Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 250m2 je třeba smíchat 1000ml přípravku KOKZI DES KONZENTRAT se 100 litry vody. 


Aplikace

Před dezinfekcí je nutné vyvést zvířata ze stájí a plochu důkladně očistit. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Poté zřeďte koncentrát podle tabulky a aplikujte přibližně 400ml roztoku na 1 metr čtvereční. Aby se dosáhlo maximálního dezinfekčního účinku, je důležité dodržet expoziční časy a pro každou aplikaci si připravte vždy čerstvý roztok. Doporučujeme plochy po dezinfekci opláchnout vodou. Po aplikaci zajistěte dostatečné větrání po dobu 10-12 hodin.

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí vysokotlakového čističe nebo zádového postřikovače


Účinnost

Přípravek k likvidaci virů, plísní, bakterií, kokcidií, červích vajíček, larev má po aplikaci svůj expoziční čas, který je třeba zachovat, aby bylo dosaženo dlouhodobých účinků přípravku.


Doporučení prodejce

POZOR! Neaplikujte na zvířata a krmivo! Nepoužívejte pro aplikaci zamlžovací zařízení. Při vyšších aplikačních dávkách od 400 ml/m2 je třeba zajistit dostatečné větrání. Výrobce nepřijímá odpovědnost v souvislosti s aplikací nebo v souvislosti s použitím, protože je to mimo jeho vliv.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFKOKZI DES KONZENTRAT, 1L - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a dezinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
5. Viry a bakterie: Viry, plísně, bakterie, Kokcidie, larvy, červí vajíčka
1. K likvidaci:: Virů, plísní a bakterií, Kokcidií, larev, červích vajíček
Potřebujete poradit nebo objednat?