Tekutý koncentrát k hubení čmelíků, blech, klíšťat SCHOPF MILBEN EX 100ml

Kód: 0081
Na plochy
549 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci čmelíků u slepic, tekutý koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 6 týdnů, 100m2, 100ml, Cypermethrin. Pokud hledáte kvalitní přípravek, který Vás zbaví čmelíků, klíšťat, blech, vší či zákožek, pak nemůžete vybrat lépe. Milben Ex zaručeně zlikviduje všechny roztoče v kurníku, stájích a dalších napadených plochách. Připravit si a používat tento přípravek zvládne opravdu každý. Tekutý koncentrát je potřeba před aplikací nejprve naředit vodou a poté ho můžete nanášet na místa výskytu parazitů formou postřiku. Účinné látky přípravku (Cypermethrin, Tetramethrin a Geraniol) zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst po dobu až 6 týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý koncentrát k hubení čmelíků SCHOPF MILBEN EX, 100ml 

Kvalitní přípravek k likvidaci čmelíků u slepicroztočů v peří drůbeže, klíšťatům, blechám, vším a zákožce svrabové100ml koncentrátu = 3-4,5l roztoku = aplikace formou postřiku na plochu do 100-150m2, s téměř okamžitým účinkem (během 30 minut), působí až 6 týdnů, účinná látka Cypermethrin, Tetramethrin a Geraniol.

SCHOPF MILBEN EX, 100ml

✅ Klady

  • Je silný - zahubí širokou škálu parazitů u slepic
  • Působí až 6 týdnů, déle než běžné přípravky
  • Postačí Vám malé množství na opravdu velkou plochu
  • Působí téměř okamžitě po aplikaci 
  • Oblíbený zákaznický produkt se skvělými ohlasy 

❌ Zápory

  • Postačí Vám rozprašovač, který mají všichni doma


Cílový organismus

K hubení roztočů - zvláště pak čmelíků u slepic, slepičích muněk (Dermanyssus gallinae), dalších parazitů v peří, klíšťatům, blechám, vším a zákožkám svrabových.


Oblast použití

Přípravek se používá například v kurnících, hospodářských usedlostech, drůbežárnách, ale je možné používat také ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty). Vhodný na plochy na všechny místa výskytu parazitů jako jsou podlahy včetně všech mezer, zdi i stropy, klece, bidla, snášedla z venkovní strany, ale i například hnojové jámy. Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata.


Příprava

Přípravek je dodáván v 100 mililitrovém balení ve formě tekutého koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství a jak silný roztok je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 30 mililitrů namíchaného roztoku, což při 100 mililitrech vystačí dle síly namíchaného roztoku na 100-150 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku Milben Ex, 100ml

Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 150m2 je třeba smíchat 100ml přípravku Milben Ex s 4,5 litry vody. 

Příklad roztoku pro formu postřiku při silné zátěži: k ošetření 150m2 je třeba smíchat 150ml přípravku Milben Ex s 4,5 litry vody. 


Aplikace 

Před aplikací je nutné vyvést zvířata z místnosti a plochu důkladně očistit. Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Poté zřeďte koncentrát podle tabulky a aplikujte přibližně 30ml roztoku na 1 metr čtvereční. Aby se dosáhlo maximálního dezinfekčního účinku, je důležité dodržet expoziční časy a pro každou aplikaci si připravte vždy čerstvý roztok. Po aplikaci zajistěte dostatečné větrání po dobu 10-12 hodin. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí vysokotlakového čističe nebo zádového postřikovače


Účinnost 

Přípravek k hubení roztočů - čmelíků  dalších parazitů má po aplikaci téměř okamžitý účinek (během 30 minut), který přetrvává až po dobu 6 týdnů. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem.


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFMILBEN EX, 100ML - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení roztočů-čmelíků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
1. Parazité u zvířat: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
1. Druh parazitů: Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
2. K aplikaci:: Na plochy
3. BIO přípravek: NE
Potřebujete poradit nebo objednat?