Překážky a hračky pro psy

Nejprodávanější

Agility prekazka pro psy kerbl tunel 01
 
1 196 Kč
agility prekazky set 3 kerbl 00
Agility překážky pro psy KERBL, set 3 typy
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Kód: 0733
 
1 615 Kč
2 položek celkem
Agility prekazka pro psy kerbl tunel 01
1 196 Kč

Agility tunel pro psy, variabilně tvarovatelný, z nylonu se spirálovými pružinovými tyčemi, s úložnou taškou, rozměry 5m/60cm. Pokud hledáte způsob jak udržet...

Kód: 0734
agility prekazky set 3 kerbl 00
1 615 Kč

Agility překážky pro psy v setu, slalom, výškově nastavitelná skoková překážka a skokový kruh, s praktickou taškou na uskladnění. Pokud hledáte způsob jak zabavit svého psa a...

Kód: 0733

Přinášíme neomezenou radost a aktivitu pro vaše chlupaté přátele. Každý pes si zaslouží plné spektrum zábavy a stimulace, a právě to vám můžeme poskytnout. V naší nabídce proto najdete skokové překážky pro psy neboli psí agility překážky. Dále u nás můžete vybírat hračky pro psy různých druhů jako například pískací hračky, odolné žvýkací hračky, hračky pro malé psy i hračky pro velké psy, přetahovací hračky a mnoho dalšího. 

#ShowMore#

Jak se dělí překážky pro psy? 

Překážky pro psy podpoří fyzickou kondici a mentální obratnost vašeho psa. Můžete si vytvořit vlastní domácí agility dráhu a pak se zúčastnit soutěží, které posílí váš vztah s psem a zároveň poskytují cvičení a také vzrušení z výhry. Jaké různé agility překážky se můžou na takových soutěžích objevit a jaké skokové překážky pro psa pořídit pro trénink?

1. Skokové agility překážky pro psy: Jsou skvělé pro protažení celého těla a udržení celkové výborné kondice psa. Skokové překážky pro psy nabízí nastavitelnou výšku, díky tomu můžete neustále posouvat laťku výš a Váš pes se může neustále zdokonalovat. 

2. Agility houpačka: Skvělá pomůcka jak zlepšit rovnováhu vašeho psa a naučit ho pracovat s vlastním těžištěm. Agility houpačka posiluje zádové a břišní svaly, které poskytnou lepší oporu pro páteř a upraví držení těla, díky čemu bude mít Váš pes menší předpoklady pro problémy s páteří v stáří. 

3. Agility slalom: Rozhodně podpoří obratnost Vašeho psa i mezižeberní svaly a boční svalstvo. Navíc je agility slalom oblíbenou překážkou u psů, u které se můžou doslova vyřádit. 

4. Tunel na agility: Tunel pro psy je zkouškou odvahy každého psa. Můžete jej využít nejen pro sport, ale také pro zvýšení sebedůvěry u plaších psů. 

Hračky pro psy a jejich dělení 

O psech se říká, že mají inteligenci tříletého dítěte a jejich společným znakem, který to může potvrdit, je hraní. Hračky pro psy jsou skvělým způsobem jak upevnit Vaše pouto se psem a zároveň trénovat jejich myšlení. Hračky můžou být jak vzdělávací, tak jen čistě pro oddych, pojďme si představit jaké druhy hraček můžeme psovi pořídit: 

1. Přetahovací hračky pro psy: Přetahování je typickým chování psů už od časů vlků. Již malá štěňata začínají hru přetahováním se sourozenci. Přetahovací hračky by měly být odolné a nejlépe by měly obsahovat poutko, za které můžete hračku držet. 

2. Interaktivní hračky: Interaktivní hračky jsou skvělým způsobem, jak udržet vašeho psa mentálně stimulovaného. Od inteligentních puzzle hraček po odměňovací hračky, které poskytují psům potěšení a současně rozvíjejí jejich schopnosti řešení problémů. Mezi interaktivní hračky patří také plnící hračky pro psy nebo hračky na pamlsky pro psy. 

3. Odolné hračky pro žvýkání: Pro malé i velké "dravce" máme odolné hračky, které jsou ideální pro jejich přirozenou potřebu žvýkat. Nezničitelná hračka pro psa je snem každého pejskaře, ale dřív či později každá hračka povolí a pes vyhraje. Naše odolné hračky pro psy se nezničitelnosti blíží a vydrží Vašemu psovi dlouho. 

4. Plyšové hračky pro pohodu: Pro psy, kteří raději skousnou něco měkkého, máme plyšové hračky pro psy. Vaši mazlíčkové si je oblíbí pro jejich pohodlí a bezpečnost, protože poslouží třeba i jako polštář pod hlavu na spaní.

5. Hračky pro štěňata: Nesmíme zapomenout na nejmenší. Hračky pro štěňata jsou přizpůsoben nejen velikostí, ale také materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Hračky pro štěňata jsou měkčí a menší, aby se vešli do tlamičky a nepoškodili mléčné zoubky. 

Nezáleží na tom, zda máte malé štěně nebo velkého a aktivního psa, naše agility překážky a hračky pro psy jsou navrženy s ohledem na radost, bezpečnost a zdravý život Vašeho psa. Dejte svému pejskovi to nejlepší, co si zaslouží, a zažijte společné chvíle plné smíchu, radosti a pohody! Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného produktu pro Vašeho psa, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit nebo objednat?