Hubení vos

Nejprodávanější

0381 Pěna proti vosám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml
 
399 Kč
1 položek celkem
0381 Pěna proti vosám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml
Na plochy
399 Kč

Přípravek k likvidaci vosích hnízd, pěna, bezpečné a jednoduché použití, téměř okamžitý účinek, šetrný k životnímu prostředí, 300 ml. Pokud hledáte způsob, jak zlikvidovat vosí...

Kód: 0381

Nevíte si rady, jak se zbavit vos nebo vosího hnízda? Pak právě pro Vás máme účinné přípravky k hubení vos. Spreje na vosy i pěnu proti vosám máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jaký postřik na vosy bude přesně pro Vás.

#ShowMore#

Na jaká místa se přípravky aplikují?

Sprej na vosy se aplikuje přímo do ovzduší nebo na místa, kde se hmyz často vyskytuje, jako jsou například okna a parapety. Pokud však hledáte řešení, jak se zbavit vosího hnízda v blízkosti domu nebo pod střechou, pak doporučujeme vybrat pěnu proti vosám, která se aplikuje přímo do vosího hnízda. Pěna na vosy je velmi účinným, ale přitom bezpečným způsobem, jak zničit a odstranit vosí hnízdo. 

Jaká je účinnost aplikovaných přípravků?

Všechny přípravky z naší nabídky mají po použití téměř okamžitý účinek, který dlouhodobě přetrvává. Jedná se tedy o perfektní možnost, jak zlikvidovat vosí hnízdo nebo jak na vosy v domácnosti.

Upozornění prodejce!

Před použitím přípravku si vždy přečtěte návod k použití, pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny a především chraňte sebe!

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady, jak se zbavit vos v domácnosti nebo jak zlikvidovat vosí hnízdo pod střechou, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší sprej nebo pěnu na vosy pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?