Domečkové pasti na myši

Nejprodávanější

2 položek celkem
past domeckova agf obdelnikova 01
169 Kč

Domečková past, obdélníková, pozinkovaná, průhledný vyklápěcí kryt, 2 vstupy, překlápěcí lávka, o rozměrech: 26x15,5x4,5cm. Pokud hledáte humánní past, tak jste tu správně,...

Kód: 0659
past domeckova agf rohova 01
219 Kč

Domečková past, rohová 90°, pozinkovaná, průhledný vyklápěcí kryt, 2 vstupy, překlápěcí lávka, o rozměrech: 18,5x18,5x4,5cm. Pokud hledáte humánní past, tak jste...

Kód: 0660

Ptáte se, jak na myši v domě nebo jak se zbavit myší? Past na myši domečková je to, co potřebujete. Domečkové pasti na myši máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat past na myši přesně pro Vás.

#ShowMore#

Kde je možné domečkové pasti na myši využít?

Domečkové pasti na myši jsou nejpoužívanějším způsobem, jak se zbavit myší na půdě, ve stropě, v domě, ve sklepě, na skladě nebo třeba ve špajzu. Domečková pastička na myši by tak neměla chybět v žádné domácnosti bez ohledu na to, zda se tam myši vyskytují nebo ne, nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat. Pozinkované domečkové pasti na myši můžete umístit i do vlhčího prostředí jakým je například sklep, na rozdíl od dřevěné pasti na myši, která se hodí spíše do suchého prostředí.

Jaké druhy domečkových pastí na myši nabízíme?

Pokládáte si otázku, jak vyrobit past na myši? Už nemusíte! V naší nabídce máme domečkové pastičky na myši různých druhů. Podle Vašich potřeb si můžete vybrat, zda je pro Vás více vhodná kompaktní obdélníková domečková pastička na myši, nebo rohová domečková pastička na myši. 

  • Obdélníkové domečkové pasti na myši - tato past na myši je vhodná k odchytu více myší najednou. Mechanismus v domečku je nastaven tak, aby se myš mohla dostat dovnitř k návnadě, ale ven se již nedostala.
  • Rohová past na myši domečková – rohové pastičky na myši jsou vhodné do těžce dostupných rohů, kudy se myši pohybují, proto mají praktický tříúhelníkový tvar. Jsou navrženy na odchyt většího počtu myší. 

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší past na myši pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?