6 položek celkem
CHICKEN GUARD STANDARD
4 199 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku, programovatelný časovač, váha dvířek do 1 kg, do teploty -10°C, napájení baterie/USB/DC. Pokud Vás už nebaví ranní...

Kód: 0363
CHICKEN GUARD PREMIUM 1
4 899 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku, časovač, světelný senzor, váha dvířek do 1 kg, do teploty -10°C, napájení baterie/USB/DC. Jedná se o perfektní pomůcku pro...

Kód: 0362
CHICKEN GUARD EXTREME 1
ZDARMAZDARMA
5 399 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku, časovač, světelný senzor, váha dvířek do 2 kg, do teploty -20°C, napájení baterie/USB/DC. Pokud hledáte užitečného pomocníka,...

Kód: 0361
CHICKEN GUARD DOOR 2
1 499 Kč

Bezpečnostní dvířka pro otevírání a zavírání kurníku, samouzamykací mechanismus, ochrana proti predátorům, 25x30 cm. Pokud hledáte dvířka do kurníku, která spolehlivě...

Kód: 0364
CHICKEN GUARD PREMIUM
ZDARMAZDARMA
5 749 Kč

Sada automatického otevírání a zavírání kurníku s bezpečnostními dvířky, časovač, světelný senzor, do -10°C, napájení baterie/USB/DC. Jedná se o...

Kód: 0366
EXTREME KOMPLET 1
ZDARMAZDARMA 6 199 Kč –3 %
5 999 Kč

Sada automatického otevírání kurníku s bezpečnostními dvířky, časovač, světelný senzor, do -20°C, napájení baterie/USB/DC. Pokud hledáte kompletní systém automatického...

Kód: 0365

Přemýšlíte, jak si ušetřit starosti s každodenním ručním otevíráním a zavíráním kurníku? Nechte se rozmazlit automatickými dvířky do kurníku, které tuto práci odvedou spolehlivě za Vás. Automatické otevírání a zavírání kurníku máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat automatická dvířka do kurníku přesně pro Vás. 

#ShowMore#

Automatická dvířka do kurníku Chicken Guard

Automatické otevírání a zavírání kurníku společnosti Chicken Guard je mezi chovateli velmi oblíbené elektronické zařízení, s pomocí kterého snadno vytvoříte chytrý kurník. Automatické dveře do kurníku se podle nastavení vždy ráno otevřenou a večer zase zavřou. Díky této moderní vychytávce můžete klidně odjet na víkend pryč a přesto budou slepice vždy v ten správný čas zavřené a ochráněné před škodnou jako jsou kuny, lišky, lasičky či dravci.

Jak vybrat automatická dvířka do kurníku

Při výběru automatického otevírání a zavírání kurníku musíte vzít především v úvahu, jaké funkce od zařízení očekáváte. Automatická dvířka pro slepice fungují na dvou základních principech:

  • Časovač – typy STANDART, PREMIUM, EXPERT - samootvírací dvířka do kurníku umožňují manuální nastavení času, v kterém má být kurník otevřen a uzavřen.
  • Světelný senzor – typy PREMIUM, EXPERT - automatické otevírání a zavíráni slepic má senzor, který snímá denní světlo, tedy dvířka se otevírají, jakmile se rozední a zavírají, když se venku setmí.

Druhým faktorem při výběru je, jakou hmotnost dvířek, s kterou zvládne motor zařízení pracovat.

  • Hmotnost dvířek do 1 kg – typy STANDART a PREMIUM jsou určené pro zvedání dvířek do 1 kg.
  • Hmotnost dvířek do 4 kg – typ EXTREME má extrémně výkonný motor, který unese váhu až 4 kg a navíc je odolný i v extrémních povětrnostních a teplotních podmínkách, jelikož pracuje až do teploty -20°C.

Posledním, ale také zásadním bodem při výběru je, zda si plánujete připojit jednotku pro automatické otevírání a zavírání kurníku na svá dvířka, ale využijete odolná bezpečnostní dvířka  spojistkou.

  • Automatické otevírání a zavírání kurníku – pokud si zakoupíte pouze elektronickou jednotku, bude zapotřebí ji připevnit k vlastním dvířkům kurníku. Nejprve si však ověřte, jakou hmotnost mají Vaše dvířka.
  • Automatické otevírání a zavírání s dvířky kurníku – pokud se rozhodnete zakoupit jednotku i s bezpečnostními dvířky a pojistkou, budete mít navíc jistotu, že je žádný predátor nenadzvedne a nedostane se v noci do kurníku.

Možnosti napájení automatických dvířek do kurníku

Automatická dvířka do kurníku Chicken Guard jsou napájena přes 4xAA baterie. Automatické otevírání a zavírání kurníku tedy můžete nainstalovat i tam, kde nemáte přístup k elektrické energii. Nechybí ani indikátor slabé baterie, který včas upozorní na potřebnou výměnu baterií. Pokud však nechcete řešit výměnu baterií, je možné je vyjmout a zařízení napojit přímo do sítě přes USB-USB kabel.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat automatické otevírání a zavírání kurníku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?