Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD PRO 25x30 - časovač, světelný senzor, dvířka s pojistkou

Kód: 0525
ZDARMAZDARMA
CHICKEN GUARD PRO KOMPLET
5 399 Kč
SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Sada automatického otevírání kurníku s bezpečnostními dvířky, časovač, světelný senzor, do -20°C, napájení baterie/USB/DC. Pokud hledáte kompletní systém automatického otevírání kurníku s extra výkonným motorem, vhodným i do extrémních povětrnostních podmínek, pak máme pro Vás bezva tip. Automatický otvírač kurníku disponuje několika užitečnými funkcemi jako je světelný senzor, programovatelný časovač nebo funkce automatického zastavení dvířek. Součástí balení jsou také bezpečnostní dvířka s inovativním samouzamykacím mechanismem. Toto zařízení vybavené opravdu výkonným motorem je určené pro zvedání dvířek do hmotnosti 2 kg. Automatické otevírání kurníku je napájeno 4xAA bateriemi (součástí balení) nebo přímo ze sítě přes USB nebo DC 9/12 V kabel (napájecí kabely nejsou součástí balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD PRO 25x30

Sada automatického otevírání a zavírání kurníku a bezpečnostních dvířek. Jedná se o kompletní automatický systém ovládání pohybu dvířek do 2 kg se světelným senzorem, časovačem a funkcí automatického zastavení dvířek. Přehledný LCD displej a automatická kalibrace dvířek zajišťují intuitivní ovládání jednotky. Zařízení je vhodné až do teploty -20°C.

Nastavení zařízení je opravdu snadné. Součástí balení je podrobný český návod.
Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku obsahuje jednotku, bezpečnostní dvířka a kolejnice, a tedy není zapotřebí nic dalšího dokupovat.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 774 547 778  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady 

 • Kompletní výbava - modul, dvířka s pojistkou i kolejničkami, nic víc už nemusíte dokupovat 
 • Bezpečnostní dvířka ochrání slepice před škodnou
 • Jednoduché ovládání zvládne opravdu každý 
 • Přehledný displej a praktická tlačítka ulehčí nastavení 
 • Můžete kombinovat různé módy otevírání a zavírání  
 • Díky ručnímu ovládání otevřete, nebo zavřete dvířka, kdy potřebujete i mimo nastavený čas 
 • Automatické zastavení při detekci zvířete pod dvířky
 • Oceníte výběr napájení - na baterie nebo ze sítě  

❌ Zápory

 • Zatím jsme žádné nenašli 

 

Jak automatické otevírání kurníku funguje

Automatické otevírání a zavírání kurníku je elektronické zařízení, které pomocí motorku pravidelně ráno otevře dvířka kurníku a večer je zase bezpečně uzavře. Díky tomuto automatizovanému systému už nebudete muset brzy ráno vstávat a jít za každého počasí otevřít kurník. Zároveň se nemusíte bát, že Vaše slepice napadne v noci liška nebo jiný predátor, jelikož zařízení za Vás kurník vždy včas bezpečně uzavře. Jakmile jsou dvířka zcela spuštěna, automaticky se uvolní křídla, která dvířka pevně uzamknou. Tento jedinečný samouzamykací systém je navrhnut tak, aby zabránil predátorům zvednout dveře kurníku. Automatické otevírání kurníku Vám tedy zajistí pohodlí, klid a také ochranu pro slepice.

Chicken Guard Pro nabízí několik praktických funkcí:

 • Programovatelný časovač - sami si přesně nastavíte v kolik hodin se mají dvířka kurníku otevřít a v kolik hodin uzavřít. 
 • Světelný senzor - dvířka kurníku se budou otevírat a zavírat v závislosti na denním světle. V nastavení si můžete nastavit citlivost světelného senzoru. 
 • Funkce ručního ovládání - dvířka můžete kdykoliv otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka.
 • Funkce automatického zastavení dvířekdvířka jsou vybavena speciální ochrannou funkcí, která reaguje na situaci, pokud se během uzavírání dvířek pod nimi nachází jakékoliv zvíře. Jakmile dvířkům brání cokoliv v cestě, motor se automaticky zastaví. Tento unikátní systém zajišťuje absolutní bezpečí a není možné, aby drůbež dvířka jakkoliv zranila.

Všechny tyto funkce lze libovolně kombinovat, to znamená, že pro otevírání dvířek můžete využít jinou funkci než pro zavírání dvířek. (např: ráno se dvířka mohou otevírat pomocí světelného senzoru a večer uzavírat v přesně nastavený čas, nebo si např. pro ranní otevírání dvířek zvolíte časovač a na večer zvolíte manuální zavírání, apod.)

Chicken_guard_pro_kit


Technické provedení

Chicken Guard Pro má velice výkonný motor, který dokáže zvednout až 2 kg. Součástí zařízení je také bezkontaktní snímač polohy dvířek. Přístroj je vybaven velice odolným pouzdrem, a tak zajišťuje perfektní ochranu při extrémních povětrnostních podmínkách až do teploty -20°C. Všechny potřebné informace o nastavení jsou přehledně znázorněny na dvouřádkovém LCD displeji. LCD displej přejde po určité době nečinnosti do "režimu spánku", aby se zvýšila životnost displeje. Zařízení znovu "probudíte" stisknutím tlačítka MENU. Pro nastavování programů slouží extra velká tlačítka, aby bylo možné je ovládat i v rukavicích.

Chicken Guard jednotka

Rozměry bezpečnostních dvířek

Rozměry celého systému zavírání včetně pojezdů jsou 30x60 cm. Rozměr samostatných dvířek je 25x30 cm.

Bezpecnostni dvirka rozmery

 

Způsob napájení 

Zařízení je napájeno pomocí tužkových 4xAA baterií, které jsou součástí balení. Na slabé baterie Vás včas upozorní indikátor slabé baterie a výstražné světlo, které je viditelné až ze vzdálenosti 100 metrů. Životnost těchto baterií je cca 6 měsíců. Po výměně baterií je životnost určena dle kvality zakoupených baterií. 

Po vyjmutí baterií můžete využít USB nebo DC 9/12V napájení přímo ze sítě (USB ani DC napájecí kabel není součástí balení!). 

Napajeno_chicken-guard-pro

Použité materiály

Bezpečnostní dvířka jsou vyrobena z velice pevného a odolného hliníku. Z toho důvodu zajištují opravdu vysokou ochranu a zároveň dlouhou životnost. Pojezdy jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného a pevného ABS plastu. Jednotka je schovaná v plastovém voděodolném pouzdře, které je odolné proti povětrnostním vlivům.

Instalace

Automatické otevírání kurníku je připraveno tak, aby byla jeho instalace a nastavení co nejjednodušší. Automatické otevírání kurníku jednoduše připevníte na vnější nebo vnitřní stranu Vašeho kurníku pomocí dodaného příslušenství. Poté už jen zařízení nastavíte podle vašich potřeb a můžete si dát nohy nahoruPřesný návod k instalaci a nastavení naleznete níže.


Ukázka z praxe

FOTO-EXTREME


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Automatické otevírání a zavírání kurníku CHICKEN GUARD PRO
A1 logo PDFDvířka pro automatické otevírání kurníku CHICKEN GUARD DOOR

Videonávod k montáži:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatická dvířka do kurníku CHICKEN GUARD
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
1. Typ zařízení: Jednotka + dvířka
2. Časovač: Ano
3. Světelný senzor: Ano
4. Napájení: Baterie
5. Nosnost: 2 kg
6. Velikost dvířek: 25x30 cm
7. Dvířka s pojistkou: Ano
Potřebujete poradit nebo objednat?