Pastičky na myši

Nejprodávanější

past na myši
 
139 Kč
odchytová past
 
229 Kč
MAUSENFALLEN SET
 
199 Kč
3 položek celkem
past na myši
139 Kč

Pozinkovaná odchytová past s dřevěným dnem na myši a hraboše, rozměry o velikosti 5,5x12x5,5 cm, 1 vstup do pasti. Tato  menší varianta odchytové pasti na myši a hraboše je...

Kód: 0513
odchytová past
229 Kč

Pozinkovaná odchytová past s dřevěným dnem na myši a hraboše, rozměry o velikosti 9,5x27,5x10 cm, 1 vstup do pasti. Tato menší varianta odchytové pasti na myši a hraboše je...

Kód: 0514
MAUSENFALLEN SET
199 Kč

Plastová pastička na myši, set 2ks, výkonná past se snadnou obsluhou a údržbou, odolná proti povětrnostním podmínkám. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit myší, pak bude tato...

Kód: 0383

Hledáte způsoby jak se zbavit myší v domě nebo na půdě? Jak na myši, které se Vám nastěhovali do domu, do sklepa, na půdu, nebo do kůlny? Pastičky na myši jsou spolehlivým a rychlým řešením, jak odchytit myši. Pastičky na myši máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat past na myši přesně pro Vás.

#ShowMore#

Kde je možné pastičky na myši využít?

Pastičky na myši jsou nejvyužívanějším způsobem, jak se zbavit myší na zahradě, ve stropě, v domě, ve sklepě, na půdě, na skladě nebo třeba ve špajzu. Pastička na myši je tak důležitou součástí domu nebo chalupy, když je potřeba odchytit myš. Drátěné pozinkované pasti na myši či plastové pastičky na myši můžete umístit i do vlhčího prostředí jakým je například sklep, na rozdíl od dřevěné pasti na myši, která se hodí spíše do suchého prostředí.

Jaké druhy pasti na myši nabízíme?

Už nemusíte přemýšlet, jak vyrobit past na myši. V naší nabídce máme pastičky na myši různých druhů. Podle Vašich preferencí si můžete vybrat, zda je pro Vás více vhodná klasická pastička na myši nebo živolovná past na myši, s kterou neublížíte jak odchytávanému zvířeti, tak ani jiným zvířatům.

  • Živolovná past na myši – jedná se o drátěný sklopec na myši s pevnou konstrukcí. Jak chytit myš do pasti? Živolovná past na myši má na jedné straně bodec k umístění nástrahy a na druhé straně pružinový uzavírací systém. Jakmile myš začne okusovat nástrahu zavěšenou na bodci, aktivuje se spouštěcí mechanismus, který myš v pastičce uzavře.
  • Pastička na myši – v nabídce máme i klasické pružinové pastičky na myši, do kterých se umístí návnada a natáhnou se.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu nejlepší past na myši pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?