8 položek celkem
STICKY FLY ROLL
299 Kč

Mucholapka pro zachycení much, role 7mx30cm, dlouhodobé lepivé vlastnosti, snadná instalace, neobsahuje toxické látky. Pokud hledáte mucholapku, která by Vás nebo Vašich zvířat...

Kód: 0382
INSECTEN FREI SPRAY 400 ML
Na plochy
259 Kč

Přípravek k likvidaci much, molů, vos, mravenců, brouků, švábů atd., sprej, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 400 ml. Pokud hledáte přípravek s účinnou látkou...

Kód: 0378
FLY KILL 1000 ML
Na plochy
499 Kč

Přípravek k likvidaci much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů atd., rozprašovač, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500ml. Pokud hledáte účinný...

Kód: 0377
INSECT BLOCKER ORGANIC POUR ON, 500ml
Na zvířata
1 399 Kč

BIO přípravek k odpuzení stájových much, v tekuté formě, ihned k použití, působí až 4 týdny, 30-50 dávek, 500ml, Chrysanthemum. Pokud hledáte účinný odpuzovač (repelent)...

Kód: 0203
LD100G, 500ml
Na plochy
999 Kč

Přípravek k likvidaci stájových much, tekutý koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 4 týdny, 350m2, 500ml, Permethrin. Jestliže hledáte spolehlivý způsob, jak zahubit...

Kód: 0071
ECO 3000, 500ml I
Na plochy
399 Kč

BIO přípravek k likvidaci lezoucího a létajícího hmyzu, rozprašovač, ihned k použití, okamžitý účinek, 500ml, Chrysanthemum. Hledáte - li účinný, ale zároveň...

Kód: 0207
LD 100 A, 250g
Na plochy
749 Kč

Přípravek k likvidaci stájových much, práškový koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 4 týdny, 150m2, 250g, Azamethiphos. Koupí tohoto velmi kvalitního hubícího...

Kód: 0072
LD100B, 500ml I
Na plochy
999 Kč

Přípravek k likvidaci stájových much, tekutý koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 4 týdny, 350m2, 500ml, Cypermethrin. Pokud hledáte velmi silný přípravek, se...

Kód: 0070

Nevíte si rady, jak se zbavit much? Vyberte si z nabídky našich účinných prostředků k hubení much, a zbavte se tohoto otravného hmyzu. Přípravky proti mouchám máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jaký odpuzovač či lapač much bude přesně pro Vás.

#ShowMore#

Na jaký druh hmyzu přípravky účinkují?

Odpuzovače a lapače jsou vhodnou formou likvidace všech druhů much, jako jsou např. moucha domácí, bodalka stájová, případně komáři či ovádi.

Na jaká místa se lapače hmyzu aplikují?

Prostředky z naší nabídky jsou účinnou formou, jak vyhubit mouchy, které obtěžují Vás nebo Vaše zvířata ve stájích a jiných hospodářských usedlostech. Mucholapky a lapače hmyzu jsou samozřejmě také řešením, jak se zbavit much v bytě, v domě, či na zahradě a pergole. V naší nabídce naleznete čtyři typy přípravků vhodných k hubení hmyzu:

  • Přípravky na plochy – postřik proti mouchám je efektivním způsobem, jak se zbavit much v domácnosti, ve stájích, drůbežárnách či kurnících. Aplikuje se na zdi, sloupy, okna a další místa častého výskytu much.
  • Přípravky přímo na zvířata – produkt s označením INSEKT BLOCKER – tento tekutý odpuzovač much je vhodný pro skot, telata, dojnice a aplikuje se přímo na jejich kůži.
  • Mucholapky – se umísťují přímo do ošetřeného prostoru, nejlépe do okolí oken a zdrojů světla, aby se na tento lapač hmyzu nalepilo co největší množství otravného hmyzu.
  • Lapače much – je dobré umístit naopak mimo stáje či např. pergoly, kam nechcete, aby hmyz létal. Tato past na mouchy totiž obsahuje vábidlo, které všechen hmyz naláká přímo do pasti. Lapač hmyzu by při umístění do stáje výskyt hmyzu naopak zvýšil.

Jak se přípravky určené k hubení hmyzu připravují?

  • Produkty připravené k použití – přípravky např. INSEKT BLOCKER, ECO 3000 se stejně jako mucholapky a lapače hmyzu prodávají v baleních připravených k okamžitému použití a není potřeba nic chystat.
  • Produkty ve formě koncentrátu – před aplikací těchto přípravků je nutné tekutý či práškový koncentrát nejprve podle návodu naředit vodou a nalít do vhodné nádoby či rozprašovače. Výhodou těchto koncentrátů je, že si můžete připravit přesně tolik roztoku, kolik k hubení hmyzu potřebujete a balení Vám vystačí na delší dobu.

Jakou formou se přípravky proti mouchám aplikují?

  • Přípravky na plochy – se aplikují podle vašich preferencí buď formou postřiku či nátěru.
  • Odpuzovač much INSEKT BLOCKER – se pomocí dávkovače aplikuje přímo na kůži zvířete.
  • Mucholapky – lapač hmyzu stačí zavěsit a pouhým zatáhnutím odmotat potřebný kus lepového pásu.
  • Lapače much – past na mouchy stačí umístit do dostatečné vzdálenosti od Vás nebo od zvířat a umístit do ni náplň, která bude hmyz vábit.

Jaká je účinnost aplikovaných přípravků?

Všechny přípravky z naší nabídky mají po použití téměř okamžitý účinek a působí nejméně 4 týdny. Aby hmyz na postřik na mouchy nezvykl, je dobré ho čas od času vyměnit. Přípravky proti mouchám v naší nabídce totiž obsahují různé účinné látky, které zabrání vzniku rezistence. Mouchy však tvoří pouze 20% celkové populace a pokud chcete docílit maximálního účinku je velice důležité zaměřit se i na hubení muších larev.

Upozornění prodejce!

Přípravek k použití přímo na zvířata je opatřen BIO certifikátem, a to znamená, že po aplikaci nemusíte dodržovat žádnou ochrannou dobu pro konzumaci mléka. Všechny ostatní přípravky určené na plochy však v žádné případě nepoužívejte přímo na zvířata, ani na místa, kde by je mohli zvířata olizovat.

Doporučení prodejce

Jestli stále váháte, přečtěte si na internetu recenze na naše osvědčené přípravky proti mouchám a budete překvapeni, jak jsou ostatní zákazníci spokojeni. Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší lapač na mouchy nebo přípravek k hubení much pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?