Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000ml

Kód: 0377
Na plochy
399 Kč
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Přípravek k likvidaci much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů atd., rozprašovač, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500ml. Pokud hledáte účinný přípravek proti létajícímu nebo lezoucímu hmyzu máme pro vás skvělý tip. Tento přípravek s rozprašovačem stačí nastříkat v potřebném množství na místa častého výskytu hmyzu. Účinné látky přípravku (Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin) zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000 ml

Přípravek k hubení much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů atd.1000 ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku na místa častého výskytu, s okamžitým účinkem, účinná látka Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin.


Cílový organismus

K hubení létajícího hmyzu - mouchy, komáři, šatní moly, ale také lezoucího hmyzu - roztoči, čmelíci, rybenky, brouci, šváby, mravenci, atd.


Oblast použití

Přípravek je možné používat v domácnostech, ve skladech nebo také na farmách, v kurnících ve stájích a hospodářských usedlostech. 


Příprava

Přípravek je dodáván v 1000 mililitrovém balení ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití. 


Aplikace 

Mouchy a komáři: Aplikujte v tenké vrstvě ze vzdálenosti 30 cm na místa, v nichž se shlukuje hmyz - zdi, sloupy, okna a rámy dveří.


Mravenci, brouci, švábi, rybenky: Aplikujte dostatečné množství na všechny úkryty a cestičky tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená. Po 2-3 dnech proces opakujte.

Šatní moly: Při napadení aplikujte ze vzdálenosti 1 metru do šatních skříní, zásuvek a do skladovacích boxů.

Čmelík kuří, klíště: Před aplikací vyčistěte kurník, hřady, snášková hnízda a další prostory, kam, chcete přípravek aplikovat. Poté přípravek nastříkejte na tyto plochy z krátké vzdálenosti tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

SCHOPF FLY KILL, 1000ml


Účinnost 

Přípravek k hubení lezoucího a létajícího hmyzu má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který dlouhodobě přetrvává. Aplikační spotřeba: cca 5 g/m2 ? 10 zmáčknutí sprejového aplikátoru. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Vyhněte se použití v blízkosti nemocnych lidí i zvířat nebo novorozenců. Přípravek používejte pouze k hubení hmyzu podle návodu k použití.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFFLYKILL, 1000ml - etiketa

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení a odpuzování much
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
1. Parazité u zvířat: Čmelíci - slepičí muňky
3. Létající hmyz: Mouchy, Komáři, ovádi, Moli
4. Lezoucí hmyz: Mravenci, Rybenky, stínky, Šváby, pavouci
Potřebujete poradit nebo objednat?