Vitamíny, minerály, krmné doplňky

Nejprodávanější

6 položek celkem
FIDMIX pro drůbež
67 Kč

Minerálně-vitamínové krmivo pro úspěšný odchov a výkrm kuřat, káčat, housat a ostatní drůbeže, podporuje jejich zdravý vývoj, 1 kg. Pokud chcete, aby Vám mladá drůbež krásně...

Kód: 0309
FIDMIX pro nosnice
67 Kč

Minerálně-vitamínové krmivo pro nosnice, podporuje zdraví drůbeže, napomáhá zvyšovat snášku, oplozenost a líhnivost vajec, 1 kg. Pokud chcete podpořit zdraví Vašich slepic,...

Kód: 0310
FIDMIX pro ptactvo
290 Kč

Minerálně-vitamínové krmivo pro úspěšný chov papoušků, kanárků, andulek a dalšího ptactva, podporuje oplozenost a líhnivost vajec, 1 kg. Jedná se o kvalitní doplňek stravy,...

Kód: 0312
FIDMIX pro drubez 10kg
534 Kč

Minerálně-vitamínové krmivo pro úspěšný odchov a výkrm kuřat, káčat, housat a ostatní drůbeže, podporuje jejich zdravý vývoj, 10 kg. Jedná se o velké cenově zvýhodněné balení,...

Kód: 0313
FIDMIX pro nosnice 10kg
485 Kč

Minerálně-vitamínové krmivo pro nosnice, podporuje zdraví drůbeže, napomáhá zvyšovat snášku, oplozenost a líhnivost vajec, 10 kg. Pokud máte větší chov slepic, kachen, hus,...

Kód: 0314
FIDMIX pro kruty
79 Kč

Minerálně-vitamínové krmivo pro úspěšný odchov a výkrm krůt, podporuje jejich zdravý vývoj a celkový dobrý zdravotní stav, 1 kg. Jestliže hledáte doplněk stravy, díky kterým se...

Kód: 0311

Podpořte zdraví Vašich zvířat s našimi odzkoušenými krmnými doplňky. Nabízíme kvalitní minerálně vitamínové krmivo pro kuřata, nosnice, krůty, papoušky či holuby. Obsažené vitamíny a minerály mají pozitivní vliv na zdraví drůbeže a navíc napomáhají zvyšovat snášku, oplozenost a líhnivost vajec. Krmné doplňky máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme.

#ShowMore#

Pro koho je minerálně vitamínové krmivo vhodné?

  • Vitamíny pro odchov a chov drůbeže – se přidávají do krmné směsi kuřat, káčat, housat a další mladé drůbeže již od narození. Vitamíny pro drůbež zajišťují příjem všech důležitých živin, které jsou nezbytné pro jejich zdravý vývoj a přibývání na váze.
  • Vitamíny pro nosnice – nutričně vyvažují běžné krmné směsi a tím podporují dobrý zdravotní stav drůbeže. Vitamíny pro slepice jsou výborné v tom, že napomáhají zvyšovat snášku, podporují oplozenost a líhnivost vajec.
  • Vitamíny pro krůty – umožňují úspěšný chov a výkrm krůt. Obsažené vitamíny zlepšují využití krmiva a krůty díky nim krásně prosperují.
  • Vitamíny pro papoušky a jiné okrasné ptactvo – podporují oplozenost, líhnivost i správný vývoj mláďat. Vitamíny pro papoušky navíc stimulují tvorbu peří a pomáhají k jeho krásnému zabarvení.
  • Vitamíny pro holuby – se doporučují přidávat do krmné směsi již mláďatům. Vitamíny pro holuby totiž zajišťují optimální vývoj kostry holoubat, podporují strukturu opeření a výkonost holubů při letu.

Které vitamíny jsou pro slepice i jinou drůbež nezbytně důležité?

Mezi nejdůležitější vitamíny a minerály pro slepice patří:

  • Vápník - je ve výživě drůbeže doslova životně důležitý. Hlavní roli hraje při tvorbě skořápek avšak nezbytný je i pro správnou funkci opěrné, nervové a svalové soustavy.
  • Vitamin D3 - je nutný pro správné absorbování vápníků, a tedy vytvoření silné skořápky. V létě ho drůbež získává ze slunečního záření, v zimě ho však je potřeba doplňovat pomocí krmných doplňků.
  • Vitaminy A a E- ovlivňují především snášku. Při jejich nedostatku se snižuje se líhnivost a životaschopnost mláďat.
  • Vitaminy skupiny B (B1, B2 B6, B12) - ovlivňují činnost nervové soustavy, životaschopnost a metabolismus drůbeže, mají vliv na snůšku, vývoj embrya a líhnivost.

Všechny naše krmné doplňky tyto důležité vitamíny a minerály obsahují a navíc jsou vyráběny z kvalitních českých surovin a neobsahují žádné geneticky modifikované suroviny.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ty nejlepší krmné doplňky pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?