Boxy na granule pro psy

Nejprodávanější

5 položek celkem
box 15 l
294 Kč

Plastový box na granule pro psy a kočky, objem 15 l, vzduchotěsné víko s pojistným klipsem. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje je čerstvé, voňavé a...

Kód: 0617
box 25 l
347 Kč

Plastový box na granule pro psy a kočky, objem 25 l, vzduchotěsné víko s pojistným klipsem. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a...

Kód: 0618
box 40 l
437 Kč

Plastový box na kolečkách na granule pro psy a kočky, objem 40 l, vzduchotěsné víko s pojistným klipsem. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje čerstvé,...

Kód: 0619
kontejner na krmivo 46l
477 Kč

Velký kontejner na granule pro psy a kočky, objem 46 l, vzduchotěsné víko s dvěma klipy. Kontejner na granule zamezuje jejich navlhnutí. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a křupavé...

Kód: 0620
vyvysene misky se zasobnikem kerbl eko 01
2 861 Kč

Vyvýšené nerezové misky, uzamykatelný zásobník, 30l vak na granule, interiér i exteriér, odolný EKO plast, rozměry 54x30x39,5 cm. Pokud hledáte misky pro psa,...

Kód: 0706

Boxy na granule pro psy jsou praktickým řešením pro skladování granulí a krmiva pro vaše čtyřnohé přátele. Tyto nádoby na granule, často označované jako kontejnery na krmivo pro psy, mají za úkol uchovávat psí stravu v optimálním stavu. Díky nim můžete zajistit, že granule zůstanou čerstvé a nekontaminované vlhkostí či škůdci.

#ShowMore#

Vyberte si správný box na granule dle velikosti

Existuje několik variant boxů na granule pro psy, aby vyhověly různým potřebám majitelů a velikosti psů. Můžete si vybrat z boxů na granule o různé kapacitě, nebo podle velikosti a stravovacích návyků vašeho psa:

  • Box na granule 5 kg: Tato malá nádoba na granule je ideální pro majitele menších plemen psů, jako jsou čivavy, mopsi nebo jiná malá plemena. Navíc je vhodná i pro majitele, kteří upřednostňují častější doplňování zásob granulí, což umožňuje udržovat granule v maximální čerstvosti. Malý kontejner na granule je kompaktní, snadno se ukládá a umožňuje vám lépe kontrolovat množství granulí, které váš pes konzumuje.

  • Box na granule 10 kg: Střední volba, vhodná pro většinu středně velkých psů. Tato střední varianta je skvělou volbou pro většinu středně velkých až velkých plemen psů. Pokud máte například labradora, německého ovčáka nebo zlatého retrievera, může střední box na granule být přesně tím, co potřebujete. Střední nádoba na granule pro psy se nemusí tak často doplňovat, což znamená, že máte více času na vychutnávání společných chvil s vaším psem.

  • Box na granule 15 kg a 20 kg: Pro majitele větších plemen, jako jsou bernardýni, dogy nebo novofundlandští psi, je velký box na granule tou pravou volbou. Tato větší kapacita zajišťuje, že vaši velcí mazlíčci budou mít vždy dostatek jídla. Kontejner na granule je také vhodný pro majitele, kteří mají více psů, nebo pro ty, kteří chtějí mít dostatek granulí skladovaných na delší dobu.

Jaké jsou druhy boxů na granule pro psy

Kromě různých velikostí existuje také několik druhů boxů na granule pro psy, aby vyhověly různým potřebám majitelů:

  • Boxy s víkem: Tyto nádoby na granule mají praktické víka, které usnadňují dávkování granulí a chrání je před vlhkem.

  • Nádoby s více oddíly: Některé nádoby na granule mají více oddílů, což umožňuje uchovávat různé druhy granulí nebo krmiv odděleně. To je skvělé pro majitele, kteří svému psu podávají různé druhy stravy, nebo mají vícero psů s různými stravovacími požadavky.

  • Zásobníky na různé krmiva pro psy: Kromě granulí v nich můžete uchovávat i mokré krmivo a pamlsky. To je praktické pro organizaci všech potřebných druhů stravy pro vašeho psa na jednom místě.

Celkově řečeno, zásobníky na granule pro psy a kontejnery na krmivo pro psy jsou skvělým způsobem, jak udržet psí stravu v optimálním stavu a zajistit, že vaši mazlíčci budou mít vždy přístup k čerstvému a chutnému jídlu. Navíc jsou tyto boxy na granule pro psy praktickým a estetickým doplňkem pro každou domácnost se psy. Nejenže ulehčují vaši péči o psa, ale také přispívají k pořádku a čistoty u Vás doma.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší box na granule pro psa přesně pro Vaše potřeby.

 

Potřebujete poradit nebo objednat?