2 položek celkem
Automatické otevírání a zavírání kurníku KERBL
3 162 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku, časovač, světelný senzor, váha dvířek do 2,5 kg, napájení na baterie nebo ze sítě na 230V. Jedná se o skvělého pomocníka každého...

Kód: 0403
KERBL AUTOMATIC 1
2 490 Kč

Automatické otevírání a zavírání kurníku, nastavení pomocí světelného senzoru, váha dvířek do 2,5 kg, napájení na baterie. Jedná se o skvělého pomocníka každého chovatele....

Kód: 0520

Už Vás nebaví každodenní otevírání a zavírání slepic? Jděte s dobou a pořiďte si automatické otevírání kurníku, které tuto práci zvládne bez problému za Vás. Automatické otevírání a zavírání kurníku máme zpravidla skladem, odesíláme do 24 hodin a v případě potřeby Vám rádi poradíme, jak vybrat automatická dvířka do kurníku přesně pro Vás. 

#ShowMore#

Automatické otevírání a zavírání kurníku Kerbl

Automatické otevírání a zavírání kurníku společnosti Kerbl nabízí jednoduchý způsob, jak si vytvořit automatický kurník. Automatické dveře do kurníku se podle nastavení vždy ráno otevřenou a večer zase uzavřou. Díky této moderní vychytávce můžete klidně odjet na víkend pryč a přesto budou slepice vždy v ten správný čas zavřené.

Možnosti napájení automatických dvířek do kurníku

Automatická dvířka do kurníku Kerbl jsou napájena přes 4xAA baterie. Automatické otevírání a zavírání kurníku tedy můžete nainstalovat i tam, kde nemáte přístup k elektrické energii. Pokud však nechcete řešit výměnu baterií, je možné zařízení napojit přímo do sítě na 230V.

Doporučení prodejce

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat automatické otevírání a zavírání kurníku pro Vaše potřeby.

Potřebujete poradit nebo objednat?